Modułowa zabudowa targowa do 9m2 - Brandform Systemy wystawiennicze

Zabudowy

3x3__lukowa-Horyzontalna
3x3__Clarus_2
3x3_scianki-proste
3x3__lukowa-Wertykalna
3x3_scianka-lada
3x3_clarus

Modułowa zabudowa targowa do 9m2

W czasie, gdy stacjonarna zabudowa targowa mocno ogranicza nasze możliwości eksponowania firmy czy produktu na kolejnych imprezach, wszystko zmienia się, gdy zastosujemy mobilne systemy zabudowy targowej. Te, które proponujemy to jedyne na rynku systemy reklamowe, które są mobilne, przenośne i ustawne w zależności od potrzeb oraz wielkości powierzchni.

Nie ma znaczenia wielkość stoiska w metrach kwadratowych. Dopasujemy je do każdej powierzchni. Za pomocą systemów reklamowych oferowanych w naszej firmie, kompletując lub dekompletując elementy możemy stworzyć stoisko, które wypełni każdą przestrzeń.

Tutaj niezbędne będą takie systemy, jak ścianka wystawiennicza, czasem tekstylna, czasem tradycyjna, rollup, stojak na ulotki, lada o zróżnicowanym kształcie, czy kaseton podświetlany lub niepodświetlany. Należy także pamiętać o meblach, zarówno pianowych np.kostka piankowa i tradycyjnych, czyli stolik i krzesełka. Do rozmowy z klientem będzie nam także czasem bardzo przydatny mały stolik, jak również hoker.

Zobacz nasze inne zabudowy

Pobierz pliki:

Zapytaj o produkt

[recaptcha]