Modułowa zabudowa targowa 15-30 m2 - Brandform Systemy wystawiennicze

Zabudowy

6x4__1
6x4__2

Modułowa zabudowa targowa 15-30 m2

Zabuduj przestrzeń tak jak chcesz

Przenośne, mobilne zabudowy targowe w oparciu o oferowane w naszej firmie systemy wystawiennicze, jako główny cel mają za zadanie wypełnić każdą przestrzeń dowolnie, w oparciu oczekiwania i potrzeby. Ideą jest to, aby wszystkie systemy reklamowe były mobilne, łatwe w montażu, nie sprawiające trudności podczas transportu i spełniały najwyższe normy jakościowe.

Dzięki temu, że systemy są bardzo szybkie w montażu/demontażu ich atutem jest sposób rozbudowy. Dokładając kolejne ścianki, trybunki, stoliki, lady, flagi, czy inne akcesoria możemy tworzyć zabudowy pod kolejne wydarzenia, eventy, spotkania, czy targi. Nie ogranicza nas wielkość powierzchni, bo z powodzeniem można te same elementy użytkować na różnych przestrzeniach.

Wartym podkreślenia jest to, że tylko od Państwa i naszej wyobraźni zależy, jak zbudujemy daną zabudowę. Co należy zauważyć – wszystkie oferowane systemy reklamowe mają możliwość wymiany wydruków na inne, z dowolną grafiką i projektem. Czyli w ciągu kilkunastu minut możemy sprawić, że aranżacja stoiska zmieni się zupełnie.

Zobacz nasze inne zabudowy

Pobierz pliki:

Zapytaj o produkt

[recaptcha]