Modułowa zabudowa targowa - Wizualizacje stoisk - Brandform Systemy wystawiennicze

Zabudowy

Ścianki promocyjne - systemy wystawiennicze
W9
W1
W7
W8
W2
W4
W5
W6
W3
W8
4x3_1
8x10__2

Modułowa zabudowa targowa – Wizualizacje stoisk

Mobilne zabudowy na dowolną powierzchnię według potrzeb

Przedstawione poniżej wizualizacje mają jedynie charakter poglądowy i ukazują, jak można zabudować różne powierzchnie w oparciu o systemy wystawiennicze i reklamowe. Nie należy się sugerować układem, ilością użytych systemów, czy ich wielkością. Nie ma dwóch takich samych zabudów. Państwa stoisko może zostać zabudowane tak, jak stworzymy, ustalimy i zaprojektujemy.

Dzięki modułowości i mobilności oferowanych systemów wystawienniczych atutem jest sposób rozbudowy. Dokładając kolejne ścianki, trybunki, stoliki, lady, flagi, czy inne akcesoria możemy tworzyć zabudowy pod kolejne wydarzenia, eventy, spotkania, czy targi. W dodatku możemy wciąż wykorzystywać te same systemy dokupując kolejne wydruki z innymi grafikami.

Wartym podkreślenia jest to, że tylko od Państwa i naszej wyobraźni zależy, jak stworzymy daną zabudowę. Ideą jest to, aby wszystkie systemy reklamowe były mobilne, łatwe w montażu, nie sprawiające trudności podczas transportu i spełniały najwyższe normy jakościowe.

W zasadzie nie ma takiej powierzchni, której nie da się zabudować w oparciu o systemy wystawiennicze. Możemy stworzyć niewielką strefę chillout np. w biurze, wydzielić powierzchnię np. do zawierania umów, do kontroli lekarskiej, czy do oficjalnych rozmów. Dzięki temu, że systemy są mobilne i przenośne ich zastosowanie nie ma granic. Zabudować można każdą powierzchnię.

Zobacz nasze inne zabudowy

Zabudowa_wizualizacjawizualizacje

wizualizacja stoisko

 

Pobierz pliki:

Prawa autorskie

Zapytaj o produkt

[recaptcha]