Zabudowa wystawiennicza bywa prosta. Udowadnia to Clever Frame® - Brandform Systemy wystawiennicze

Zabudowa wystawiennicza bywa prosta. Udowadnia to Clever Frame®

23 marca 2018


Zabudowa targowa
Clever Frame
Zabudowa wystawiennicza może być bardzo prosta. Udowadnia to Clever Frame. Ten system wypróbowało już wielu klientów. Clever Frame jako pierwsza firma w Polsce zastosował w swoich rozwiązaniach ramki, jako stelaże do budowy stoisk targowych. Gwarancja sukcesu, oszczędność czasu i pieniędzy gwarantowana.

Udowadnia to Clever Frame® - innowacyjny system modułowych rozwiązań, który jest nie tylko łatwy w montażu i transporcie, ale też zapewnia duże możliwości rekonfiguracji i zmian wizualnych.       


Polecamy wszystkim tym, którzy chcą się wyróżnić ;) 


Zabudowa targowaWartością niebanalną jest to, że system modułowy do złożenia i rozłożenia nie wymaga żadnych narzędzi.

W dodatku jest on wielokrotnego użytku, a specjalne kufry transportowe powodują, że transport staje się komfortowo wygodny.

Wyróżnikiem systemu jest również jego wytrzymałość. Stad nadaje się on wszędzie tam, gdzie potrzeba wyróżnienia marki, czy produktu jest nieosiągalna dla innych nośników. 

Niezależenie od tego co, gdzie i jak chcesz zaprezentować, możesz wykorzystać ten sam zestaw ram Clever Frame. Wystarczy dowolnie zmienić kształt zabudowy i użyć dedykowanych paneli graficznych, by uzyskać pożądany wygląd i funkcjonalność zestawu. 

Zabudowa targowa
Clever Frame
Punkty informacyjne, eventy, promocje, konferencje, czy targi nie muszą już stanowić dodatkowego kłopotu, gdy chcemy się zaprezentować na dedykowanych do tego systemach.

Clever Frame® to najbardziej innowacyjny w Europie modułowy system wystawienniczy. Dzięki możliwości rekonfiguracji zawsze dostaniesz więcej niż dają ci zwykłe stoiska targowe.

powrót

Wszystkie wpisy:

Zapytaj o produkt

[recaptcha]