Z cyklu kup ten produkt: Pierwsza była ścianka popup - Brandform Systemy wystawiennicze

Z cyklu kup ten produkt: Pierwsza była ścianka popup

4 maja 2018Ścianka reklamowa
Z grupy produktów mobilnych warto wspomnieć o klasycznych ściankach wystawienniczych popup. Produkty te to profesjonalne i sprawdzone narzędzie, które dzięki prezentacji wielkoformatowej grafiki reklamowej (wydruk cyfrowy wielkoformatowy) skutecznie prezentują firmę i promują jej produkty. To także pierwsze duże ścianki wystawiennicze gwarantujące szybki zwrot pieniędzy.
Pierwsza była ścianka popup


Nie da się nie zauważyć, że ścianka popup była pierwszym systemem wystawienniczym o tak dużej powierzchni na której klienci mogli i nadal mogą promować swoje marki, czy produkty. Zakup takiej ścianki obecnie jest relatywnie tani a przechowywanie, czy transport nie stanowi większego problemu. To idealny system do wykorzystania wewnątrz pomieszczeń, gdzie możemy z jego pomocą uzyskać sporą ściankę tzw. prasową. Dają one nieograniczone możliwości przedstawiania firmy, produktu lub idei w każdym miejscu i w każdej sytuacji. Ściany tego typu to niewątpliwie jedne z najefektowniejszych i największych systemów przenośnej prezentacji grafiki wielkoformatowej. Powierzchnia ekspozycji wynosi do 11m2, a czasem i więcej.

Gwarancja udanej promocji


Gama zastosowań obejmuje konferencje, targi, imprezy firmowe, prezentacje, promocje, dekorację pomieszczeń firmy i wiele innych. Konstrukcja ściany jest zadziwiająco lekka, wykonana z aluminium do której za pomocą magnesów zamontowane są poszczególne bryty z grafiką. Aluminiowy szkielet nośny rozkłada się jednym ruchem. Wszystkie elementy ścianki łącznie z grafiką mieszczą się do jednego kufra transportowego, który podczas prezentacji pełni rolę trybunki konferencyjnej. Załączone oświetlenie halogenowe dodatkowo wzmacnia siłę przekazu. Do zalet należy i ta, że po zakończonej kampanii grafikę można wymienić ponosząc tylko koszty zrobienia nowych paneli. Ciekawym rozwiązaniem jest kufer do przechowywania wszystkich elementów. Sam w sobie tworzy poręczną ladę prezentacyjną dla hostessy, czy osoby, która z tej ścianki popup korzysta.

Systemu z reguły nie wykorzystuje się na zewnątrz pomieszczeń


To pomysł dobry wtedy, gdy pogoda temu sprzyja. W innym wypadku delikatny z reguły stelaż może ulec uszkodzeniu. Również panele graficzne nie są z reguły odporne na wilgoć czy deszcz w trudnych warunkach pogodowych. Jednakże klienci, którzy wypróbowali ten rodzaj ścianki również i na zewnątrz uważają, że jest to rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się w pół otwartych plenerach, czy w np. muszlach koncertowych.

Kup i wypróbuj


Niewątpliwie systemy wystawiennicze są najlepszym sposobem na prezentację firmy oraz promowanie produktów podczas wszelkiego rodzaju targów, kampanii promocyjnych, wystaw, kursów, szkoleń i wszędzie tam, gdzie potrzeby i możliwości klientów możemy dostosować do jego indywidualnych upodobań. Dlatego grzechem byłoby nie promować swojej firmy na różnego rodzaju ściankach wystawienniczych, w tym na ściance typu popup. Nie pozostaje wtedy życzyć naszym klientom udanych zakupów, zgodnie z hasłem – satysfakcja gwarantowana lub zwrot pieniędzy.

BrandForm Display jako jedyna firma w Polsce udziela nie tylko gwarancji na ten system, ale także świadczy długoterminowe usługi po sprzedażowe. Kup i wypróbuj! Sprawdź ile zaoszczędzisz.


Możliwe jest umówienie się na spotkanie celem obejrzenia modelu, wersja demonstracyjna.


Marek Bachorski- Rudnicki / www.brandform.pl
powrót

Wszystkie wpisy:

Zapytaj o produkt

[recaptcha]