Targi Strzelectwa, Militariów i Survivalu w Sosnowcu za nami. Wersje demonstracyjne produktów obejrzane! - Brandform Systemy wystawiennicze

Targi Strzelectwa, Militariów i Survivalu w Sosnowcu za nami. Wersje demonstracyjne produktów obejrzane!

24 marca 2018Expo Silesia w Sosnowcu
Expo Silesia w Sosnowcu
W tym roku w dniach 16-18 marca odbyły się w hali Expo Silesia w Sosnowcu dwie duże imprezy targowe: EXPOShooting 2018 oraz EXPOHunting 2018 Gwarancja udanych promocji i ogromna szansa na zobaczenie wielu wersji demonstracyjnych broni.Expo Silesia w Sosnowcu
Expo Silesia w Sosnowcu
Międzynarodowe Targi Łowieckie oraz Targi Strzelectwa, Militariów i Survivalu cieszyły się sporym powodzeniem wśród zwiedzających. 

Expo Silesia w Sosnowcu
Expo Silesia w Sosnowcu
Nam udało się nawiązać nowe kontakty, poznać wyjątkowych ludzi oraz zgłębić tą niebanalną pasję. 

Expo Silesia w Sosnowcu
Z zaciekawieniem zaobserwowaliśmy również, że systemy wystawiennicze cieszą się niesłabnącym powodzeniem wśród wystawców. To daje i nam i Państwu rękojmie udanych promocji na profesjonalnych systemach.
Expo Silesia w Sosnowcu
Oni sami zauważają, że tego typu reklama jest dla nich wyróżnikiem na tle innych. 
Co ciekawe, trudno znaleźć dwa podobne systemy wystawiennicze, co prowadzi do wniosku, że dla każdego wystawcy znajdzie się coś odpowiedniego. My polecamy oferowane w naszej firmie różnego rodzaju systemy, sprzedawane przez naszych partnerów, które prezentujemy na zdjęciach poniżej.

Expo Silesia w Sosnowcu
Systemy wystawiennicze
Jesteśmy również przekonani, ze tylko ta firma w hali Expo Silesia w Sosnowcu jest jeśli nie jedynym to nielicznym organizatorem tak wyjątkowych targów.

Kontakt: mb@brandform.pl


powrót

Wszystkie wpisy:

Zapytaj o produkt

[recaptcha]