Systemy wystawiennicze dla profesjonalistów BrandForm Display premierowo na targach reklamy - Brandform Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze dla profesjonalistów BrandForm Display premierowo na targach reklamy

23 maja 2018

Zabudowa
Do grona wystawców na targach FestiwalMarketingu.pl dołączyła firma z Wrocławia BrandForm Display, która przedstawi kompleksową ofertę z zakresu systemów reklamowych i wystawienniczych.

Firma wchodzi w skład grupy kapitałowej Module Plan, która skupia wokół siebie  marki o szerokim spectrum działalności. Rozwiązania tworzy w oparciu o 20-letnie doświadczenie w branży wystawienniczej. Systemy z sukcesem dystrybuuje w ponad 30 krajach na świecie.
Linia biznesowa to zakres lekkich, w tym autorskich konstrukcji, wspierających organizację konferencji, prezentacji, targów, eventów, czy promocji. Firma zaskakuje różnorodnością oferty, nietuzinkowym designem i zróżnicowaniem systemów.
BrandForm
 Wyróżnia nas indywidualne podejście do oferty wystawienniczej. Kompleksowo dostarczamy zarówno zabudowy targowe, jak i wypełnienia o ścianki, lady, postumenty, czy inne systemy mobilne, w tym rozwiązania indywidualne. Dzięki targom spodziewamy się spotkać z gronem profesjonalistów, ponieważ chcemy tą koncepcję biznesową zaprezentować i udostępnić, wszystkim, którzy na co dzień zajmują się marketingiem. Szczególnie mocno cenimy sobie wzajemne relacje. Stąd będzie nam miło spotkać się z Państwem na targach, porozmawiać i zachęcić do zapoznania się z ofertą, która gwarantuje sukces w szerokim zakresie systemów reklamowych i wystawienniczych – mówi Marek Bachorski-Rudnicki, Dyrektor Handlowy, BrandForm Display.

Firma zaprasza do zapoznania się ze swoimi rozwiązaniami na stoisku C19.

FestiwalMarketingu.pl odbędzie się 12-13 września br. w EXPO XXI Warszawa. To największe branżowe wydarzenie tego typu w drugiej połowie roku.

powrót

Wszystkie wpisy:

Zapytaj o produkt

[recaptcha]