Stojak na ulotki Pos State BrandForm Display Systemy Wystawiennicze

Stojaki

stojak na ulotki Post State
Post-STATE

Post State

PRZYCIĄGA WZROK I WZMACNIA SPRZEDAŻ

Bardzo skutecznym systemem wystawienniczym wzmacniającym przekaz reklamowy jest popularny stojak na ulotki Post State. Cieszące się największą popularnością to takie, które pozwalają na szybkie złożenie i rozłożenie na targach, promocjach, czy różnego rodzaju eventach.

Opis stojaka Post State:

  • Jedyny w swoim rodzaju stojak na ulotki skonstruowany na bazie słupka reklamowego oraz kieszonek na ulotki. To gwarantuje nieprawdopodobną stabilność i powoduje, że stojak reklamowy wyróżnia się na tle innych,
  • Świetnie nadaje się na różnego rodzaju szkolenia, spotkania biznesowe czy promocje oraz wszędzie tam, gdzie nasz potencjalny klient chciałby, aby pojawiły się jego materiały reklamowe,
  • Konstrukcja, czyli połączenie solidnej anodowanej, aluminiowej podstawy z trzema kieszonkami na ulotki i toperem wykonanym z PCV powoduje, że jest on bardzo trwały, doskonały jakościowo i bardzo mobilny. Jest to sprawdzone rozwiązanie, które charakteryzuje się estetyką oraz niezawodnością,
  • Stojak w użytkowaniu jest systemem poręcznym łatwym w montażu i demontażu, mobilnym i posiada możliwość montażu sztywnej grafiki o różnych kształtach. Takie rozwiązanie doskonale sprawdza się przy prezentacjach, na targach lub jako punkt informacyjny.
  • Stalowa podstawa o średnicy 45cm w kształcie kopuły zapewnia bardzo dobrą stabilność. Istnieje także możliwość zamocowania dodatkowego obciążenia dla uzyskania lepszej stabilności, co powoduje, że stojak można z powodzeniem wykorzystywać na zewnątrz pomieszczeń.

Wymiary stojaka Post State

  • Wysokość - 206 cm
  • Szerokość - 52,3 cm
  • Głębokość - 45 cm

Zobacz nasze inne stojaki

Stojak na ulotki, który przyciąga wzrok i wzmacnia sprzedaż

W dzisiejszych czasach koniecznym czynnikiem uzyskiwania przewagi konkurencyjnej jest stosowanie na szeroką skalę działań z zakresu marketingu i promocji. Dynamicznie rozwijająca się firma zmuszona jest do stosowania tego typu działań celem podniesienia sprzedaży i generowania zysków.

Skuteczna strategia sprzedażowa

W swojej strategii każde przedsiębiorstwo sięga do metod skutecznych i efektywnych wspieranych odpowiednimi metodami marketingowymi. Wśród dostępnych narzędzi wysoko plasuje się reklama wizerunkowa jako najbardziej efektowna forma działań promocyjnych. Reklama ta realizowana poprzez aktywne uczestnictwo w różnego rodzaju imprezach o charakterze targowym i wystawienniczym jest doskonałym narzędziem pozwalającym realizować założone cele. Prym wiodą tutaj różnego rodzaju mobilne systemy ekspozycyjno – wystawiennicze.

Skuteczny system wystawienniczy

Bardzo skutecznym systemem wystawienniczym wzmacniającym przekaz reklamowy są różnego rodzaju stojaki na ulotki. Jest to produkt, który świetnie nadaje się na różnego rodzaju szkolenia, spotkania biznesowe czy promocje oraz wszędzie tam, gdzie nasz potencjalny klient chciałby, aby pojawiły się jego materiały reklamowe.

Jest to niezastąpione narzędzie do wspomagania różnego typu działań marketingowych wszędzie tam, gdzie bezpośredni kontakt wymaga wzmocnienia przekazu wizualnego. Doskonale nadaje się na promocje czy pokazy. Świetnie sprawdza się podczas targów. Dzięki niewielkiej wadze, z powodzeniem wykorzystywany jest przez przedstawicieli handlowych.

Co daje promocja na stojakach na ulotki?

BrandForm Display oferuje stojaki na ulotki dopasowane do potrzeb klientów wszelakich branż. Sprawdzone rozwiązania charakteryzują się estetyką oraz niezawodnością. Oferowane stojak na ulotki mogą być zarówno jedno, jak i dwustronne, co oznacza dodatkowe wzmocnienie przekazu na jednym standzie.

Praktyczne rozwiązania, ich różnorodność wraz z niezawodnością stanowią atuty stojaków reklamowych, które wyróżniają się na tle oferowanych prze konkurencję. Połączenia anodowanego aluminium wraz z barwioną pleksi to ciekawe połączenie, które przyciąga wzrok i zachęca do wzięcia ulotki reklamowej.

Oferowane w naszej firmie stojaki na ulotki to wybór najkorzystniejszej wersji, optymalnie dopasowanej do oczekiwań.

Pobierz pliki:

Karta Produktu

Zapytaj o produkt

[recaptcha]