Stojak na ulotki Indus BrandForm Display Systemy Wystawiennicze

Stojaki

Stojak na ulotki Indus
BrandForm Stojak na ulotki INDUS

Indus

Prostota i gwarancja skutecznego przekazu

Bardzo skutecznym systemem wystawienniczym wzmacniającym przekaz reklamowy jest popularny stojak na ulotki Indus. Cieszące się największą popularnością to takie, które pozwalają na szybkie złożenie i rozłożenie na targach, promocjach, czy różnego rodzaju eventach.

Opis stojaka Indus:

 • Stojak wykonany jest z połączenia materiału tekstylnego i anodowanego aluminium,
 • Jest to sprawdzone rozwiązanie, które charakteryzuje się estetyką oraz niezawodnością,
 • Świetnie nadaje się na różnego rodzaju szkolenia, spotkania biznesowe czy promocje oraz wszędzie tam, gdzie nasz potencjalny klient chciałby, aby pojawiły się jego materiały reklamowe,
 • Świetnie sprawdza się podczas targów,
 • Jest to niezastąpione narzędzie do wspomagania różnego typu działań marketingowych wszędzie tam, gdzie bezpośredni kontakt wymaga wzmocnienia przekazu wizualnego,
 • Doskonale nadaje się na promocje czy pokazy,
 • Dzięki niewielkiej wadze, z powodzeniem wykorzystywany jest przez przedstawicieli handlowych,
 • Konstrukcja składa się z trzech elementów. Rozmiar ulotek w formacie maksymalnym A4.

Wymiary stojaka Indus:

 • Wysokość - 136,5 cm
 • Szerokość -28 cm
 • Głębokość 38 cm
 • Waga - 1,5 kg
 • Zalecane obciążenie: ok, 4-5 kg

Zobacz nasze inne stojaki

Stojak na ulotki, który przyciąga wzrok i wzmacnia sprzedaż

W dzisiejszych czasach koniecznym czynnikiem uzyskiwania przewagi konkurencyjnej jest stosowanie na szeroką skalę działań z zakresu marketingu i promocji. Dynamicznie rozwijająca się firma zmuszona jest do stosowania tego typu działań celem podniesienia sprzedaży i generowania zysków.

Skuteczna strategia sprzedażowa

W swojej strategii każde przedsiębiorstwo sięga do metod skutecznych i efektywnych wspieranych odpowiednimi metodami marketingowymi. Wśród dostępnych narzędzi wysoko plasuje się reklama wizerunkowa jako najbardziej efektowna forma działań promocyjnych. Reklama ta realizowana poprzez aktywne uczestnictwo w różnego rodzaju imprezach o charakterze targowym i wystawienniczym jest doskonałym narzędziem pozwalającym realizować założone cele. Prym wiodą tutaj różnego rodzaju mobilne systemy ekspozycyjno – wystawiennicze.

Skuteczny system wystawienniczy

Bardzo skutecznym systemem wystawienniczym wzmacniającym przekaz reklamowy są różnego rodzaju stojaki na ulotki. Jest to produkt, który świetnie nadaje się na różnego rodzaju szkolenia, spotkania biznesowe czy promocje oraz wszędzie tam, gdzie nasz potencjalny klient chciałby, aby pojawiły się jego materiały reklamowe.

Jest to niezastąpione narzędzie do wspomagania różnego typu działań marketingowych wszędzie tam, gdzie bezpośredni kontakt wymaga wzmocnienia przekazu wizualnego. Doskonale nadaje się na promocje czy pokazy. Świetnie sprawdza się podczas targów. Dzięki niewielkiej wadze, z powodzeniem wykorzystywany jest przez przedstawicieli handlowych.

Co daje promocja na stojakach na ulotki?

BrandForm Display oferuje stojaki na ulotki dopasowane do potrzeb klientów wszelakich branż. Sprawdzone rozwiązania charakteryzują się estetyką oraz niezawodnością. Oferowane stojak na ulotki mogą być zarówno jedno, jak i dwustronne, co oznacza dodatkowe wzmocnienie przekazu na jednym standzie.

Praktyczne rozwiązania, ich różnorodność wraz z niezawodnością stanowią atuty stojaków reklamowych, które wyróżniają się na tle oferowanych prze konkurencję. Połączenia anodowanego aluminium wraz z barwioną pleksi to ciekawe zestawienie, które przyciąga wzrok i zachęca do wzięcia ulotki reklamowej.

Oferowane w naszej firmie stojaki na ulotki to wybór najkorzystniejszej wersji, optymalnie dopasowanej do oczekiwań.

Pobierz pliki:

Karta Produktu

Zapytaj o produkt

[recaptcha]