Stojak, rollup, X baner i targi - Brandform Systemy wystawiennicze

Stojak, rollup, X baner i targi

19 kwietnia 2018


Bardzo skutecznym systemem wystawienniczym wzmacniającym przekaz reklamowy są różnego rodzaju stojaki reklamowe. Gwarantują one, że umieszczona na nich reklam będzie widoczna z daleka, a potencjalny klient będzie mógł łatwo znaleźć interesujący go produkt, czy firmę. Dlatego też ich popularność stale rośnie.


Stand, czyli „L” baner


Mając na myśli stand w zasadzie mówimy o ogromnej gamie produktowej. Spotykane nazwy to standy rollup, rollups, rollbaner, stand, standy, stojaki reklamowe stand, stoiska wystawiennicze, postery, poster, rollupy, stoiska, stoiska promocyjne, stoiska reklamowe, stoiska degustacyjne, lady prezentacyjne, oraz stoiska dla hostess. Standami mogą być nawet postumenty, gdzie marketerzy przeprowadzają swoje badania.

L baner
L baner
Najbardziej popularne standy, zwane stojakami reklamowymi „L”od litery, którą przypominają, mają za zadanie zwrócić uwagę potencjalnego klienta zarówno swoją funkcjonalnością, prostotą, łatwością montażu jak i efektywnością samego przekazu reklamowego. Jest to produkt, który świetnie nadaje się na różnego rodzaju szkolenia, spotkania biznesowe czy promocje. Warto również postawić na prostotę i skuteczny przekaz. Jest lekki, łatwo go przewieźć, bardzo prosto rozłożyć i złożyć oraz nie zajmuje dużo miejsca w magazynowaniu.

Stand, czyli rollup


Produktem, który spełnia te wymagania, są systemy popularnie zwane rollupami(systemy umożliwiające umieszczenie zrolowanej grafiki w metalowej kasetce). Jest to niezastąpione narzędzie do wspomagania różnego typu działań marketingowych wszędzie tam, gdzie bezpośredni kontakt wymaga wzmocnienia przekazu wizualnego. Doskonale nadaje się na promocje czy pokazy. Świetnie sprawdza się podczas targów. 
Rollup
Rollup

Dzięki niewielkiej wadze, z powodzeniem wykorzystywany jest przez przedstawicieli handlowych. Najnowsze technologię pozwalają na zróżnicowane kształty kaset, które wykonane są z takich materiałów jak tworzywa sztuczne, aluminium czy stal. Grafika zawinięta w kasetę stanowi podstawę rollupa, a całość mieści się w poręcznym pokrowcu.

Złożenie stojaka nie wymaga narzędzi i nie sprawia żadnych kłopotów, nawet osobie robiącej to po raz pierwszy. W rezultacie otrzymujemy nowoczesne i tanie, wysokiej jakości przenośne konstrukcje.

Stand, czyli „X” baner


Produktem uzupełniającym te systemy jest X-baner, który składa się z aluminiowego stelaża rozkładanego w kształcie litery X i reklamy wydrukowanej na tworzywie sztucznym. Jego funkcjonalność i niska cena zapewniają mu coraz większą popularność. Tego typu stand to bardzo ciekawe i niedrogie urządzenie. Wykonane z dobrych jakościowo materiałów potrafią tworzyć bardzo różnorodne i ciekawe kompozycje. 
X baner
X baner

Nie są może tak szybkie w rozłożeniu, jak rollupy, ale są równie lekkie i tak samo mobilne. Stelaż w kształcie litery „X” nadaje całemu systemowi trójwymiarowości. Świetnie zatem nadają się do promocji wewnątrz pomieszczeń. Na zewnątrz mogą się nie sprawdzać, najmniejszy podmuch wiatru z reguły je przewraca. Dlatego też wykonuje się je z odpowiednich materiałów obciążających konstrukcję, co z kolei może być kłopotliwe w transporcie. 

Jednakże jest to produkt na tyle uniwersalny, że z powodzeniem wykorzystywany na targach, czy wszędzie tam, gdzie potrzebny jest zróżnicowany w formie produkt.

Marek Bachorski-Rudnicki

www.brandform.pl
mb@brandform.pl

powrót

Wszystkie wpisy:

Zapytaj o produkt

[recaptcha]