Stojak na ulotki – sukces promocyjno-marketingowy murowany - Brandform Systemy wystawiennicze

Stojak na ulotki – sukces promocyjno-marketingowy murowany

3 kwietnia 2018


Stojak na ulotki
Stojak na ulotki
Bardzo skutecznym systemem wystawienniczym wzmacniającym przekaz reklamowy są różnego rodzaju stojaki na ulotki. Najbardziej popularne są takie, które pozwalają na szybkie złożenie i rozłożenie na targach czy różnego rodzaju eventach. Stojaki są bezpieczne dla użytkowników oraz stanowią gwarancję udanej promocji i szybki zwrot pieniędzy.


Stojak na ulotki jest takim systemem wystawienniczym, który przyciąga wzrok z reguły dzięki umieszczonym na nim materiałom reklamowym. Ale też jest tym czynnikiem, gdzie potencjalny klient styka się z nasza firmą być może po raz pierwszy. To pierwsze wrażenie bywa czasem decydujące o wizerunku naszej firmy, czy marki.


Warto również postawić na prostotę i skuteczny przekaz. Jednakże na ładnymi estetycznym stojaku na ulotki. Taki poster ma za zadanie zwrócić uwagę potencjalnego klienta zarówno swoją funkcjonalnością, prostotą, łatwością montażu jak i efektywnością samego przekazu reklamowego. Jest to produkt, który świetnie nadaje się na różnego rodzaju szkolenia, spotkania biznesowe czy promocje.


Dzięki niewielkiej wadze, z powodzeniem wykorzystywany jest przez przedstawicieli handlowych lub przez hostessy. Nadaje się zarówno do wewnątrz, jak i na zewnątrz, co świadczy o jego nieprawdopodobnej funkcjonalności. Jego waga to zarówno zaleta, jak i w pewnym sensie wada. Z reguły podstawa stojaka jest wielkości promowanego materiału reklamowego.
Stojak na ulotki
Stojak na ulotki


To powoduje, ze te systemy, które wykonane są z kiepskich materiałów lub o słabej jakości mogą zachowywać się bardzo niestabilnie. Dlatego zadaniem doradcy klienta w firmie BrandForm Display jest dokładne dopytanie, gdzie i w jakim sytuacjach będzie on wykorzystany. To powoduje, ze obie strony są zadowolone z transakcji, która zawsze kończy się sukcesem zarówno sprzedażowym, jak i promocyjno-marketingowym.

To tylko ten moment, gdzie jako jedna z pierwszych Państwa firma może wyróżnić się na rynku za pomocą tak ciekawego systemy wystawienniczego, jak stojak na foldery!

Wersja demonstracyjna produktu na życzenie klienta.

Marek Bachorski-Rudnicki mb@brandform.pl

powrót

Wszystkie wpisy:

Zapytaj o produkt

[recaptcha]