Stojak na ulotki Orion to skuteczny system promocyjno-reklamowy - Brandform Systemy wystawiennicze

Stojak na ulotki Orion to skuteczny system promocyjno-reklamowy

22 kwietnia 2018


Stojak reklamowy
Bardzo skutecznym systemem wystawienniczym wzmacniającym przekaz reklamowy jest popularny stojak na ulotki. Cieszące się największą popularnością to takie, które pozwalają na szybkie złożenie i rozłożenie na targach, promocjach, czy różnego rodzaju eventach.

Opis:

 • Wykonany z solidnego poliwęglanu stojak na ulotki Orion to skuteczny system promocyjno-reklamowy. Orion charakteryzuje się łatwym montażem, niedużą wagą oraz solidnością wykonania.
 • Nietuzinkowa konstrukcja z dymionego, przyciemnianego polimeru podnosi jego walory użytkowe i pozwala się wyróżnić na tle innych systemów. Stojak posiada 4 kieszonki formatu A4.
 • Stojak wyposażono w blokadę automatyczną podczas otwarcia i zamknięcia, co znacznie ułatwia jego użytkowanie. Dodatkową wartością są bardzo solidne, eleganckie kieszenie z poliwęglanu przyciemnianego.
 • Niewielkie wymiary po złożeniu, nieduża waga oraz stabilna podstawa podnoszą wartość użytkową stojaka. Do transportu tego efektownego stojaka na ulotki Orion dedykowana jest torba transportowa Premium, czyli specjalnie wzmacniana, wyściełana torba brezentowa w kolorze czarnym.


  WymiaryStojaka Orion:

  • Wysokość - 148 cm
  • Szerokość - 26,5 cm
  • Głębokość - 31 cm
  • Waga - 9,3 kg
  • Zalecane obciążenie: max 5 kg  Bardzo skutecznym systemem wystawienniczym wzmacniającym przekaz reklamowy są różnego rodzaju stojaki na ulotki. Najbardziej popularne są takie, które pozwalają na szybkie złożenie i rozłożenie na targach czy różnego rodzaju eventach.

  Stojak na ulotki jest takim systemem wystawienniczym, który przyciąga wzrok z reguły dzięki umieszczonym na nim materiałom reklamowym. Ale też jest tym czynnikiem, gdzie potencjalny klient styka się z nasza firmą być może po raz pierwszy. To pierwsze wrażenie bywa czasem decydujące o wizerunku naszej firmy, czy marki.

  Warto również postawić na prostotę i skuteczny przekaz. Jednakże na ładnymi estetycznym stojaku na ulotki. Taki poster ma za zadanie zwrócić uwagę potencjalnego klienta zarówno swoją funkcjonalnością, prostotą, łatwością montażu jak i efektywnością samego przekazu reklamowego. Jest to produkt, który świetnie nadaje się na różnego rodzaju szkolenia, spotkania biznesowe czy promocje.

  Dzięki niewielkiej wadze, z powodzeniem wykorzystywany jest przez przedstawicieli handlowych lub przez hostessy. Nadaje się zarówno do wewnątrz, jak i na zewnątrz, co świadczy o jego nieprawdopodobnej funkcjonalności. Jego waga to zarówno zaleta, jak i w pewnym sensie wada. Z reguły podstawa stojaka jest wielkości promowanego materiału reklamowego.

  To powoduje, ze te systemy, które wykonane są z kiepskich materiałów lub o słabej jakości mogą zachowywać się bardzo niestabilnie. Dlatego zadaniem doradcy klienta w firmie BrandForm Display jest dokładne dopytanie, gdzie i w jakim sytuacjach będzie on wykorzystany. To powoduje, ze obie strony są zadowolone z transakcji, która zawsze kończy się sukcesem zarówno sprzedażowym, jak i promocyjno-marketingowym.

  Marek Bachorski-Rudnicki

  mb@brandform.pl  powrót

  Wszystkie wpisy:

  Zapytaj o produkt

  [recaptcha]