Stojak na ulotki Coma - Brandform Systemy wystawiennicze

Stojak na ulotki Coma

27 kwietnia 2018Stojak na ulotki
Stojak na ulotki Coma to sprawdzone rozwiązanie, które charakteryzuje się estetyką oraz niezawodnością i należy do bardzo dobrze znanych i niezwykle popularnych systememów wystawienniczych z tej grupy produktów.

Opis stojaka Coma


Wykonany z połączenia anodowanego aluminium oraz przeźroczystej plexi stanowi niezastąpione narzędzie do wspomagania różnego typu działań marketingowych wszędzie tam, gdzie bezpośredni kontakt wymaga wzmocnienia przekazu wizualnego.

W funkcjonalnych przeźroczystych kieszonkach formatu A3, A4, A5 mieści się duża ilość materiałów reklamowych. Dodatkowym wyróżnikiem jest to, że stojak jest dwustronny, co umożliwia rozkładanie materiałów reklamowych z obu jego stron i zapewnia łatwy dostęp.

Jasne, eleganckie zabarwienie, anodowane aluminium oraz proste wykonanie to gwarancja udanej promocji oraz wszędzie tam, gdzie nasz potencjalny klient chciałby, aby pojawiły się jego materiały reklamowe.

Aluminowa podstawa gwarantuje stabilność oraz trwałość w użytkowaniu. Stojak sprawdza się idealnie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Nieduża waga jest dodatkowym atutem i zapewnia mobilność i łatwość w transporcie.


Stojak zawiera specjalną, dedykowaną, wzmocnioną walizę, w kolorze czarnym, która idealnie zabezpiecza go podczas transportu i w czasie przechowywania. Zawiera 6 dwustronnych kieszonek akrylowych.

Marek Bachorski-Rudnicki mb@brandform.pl

powrót

Wszystkie wpisy:

Zapytaj o produkt

[recaptcha]