Stand X Octans. Lekki, funkcjonalny i tani X baner - Brandform Systemy wystawiennicze

Stand X Octans. Lekki, funkcjonalny i tani X baner

2 maja 2018


X baner
Wydawać by się mogło, że pozycja systemów typu rollup na rynku wystawienniczym jest niezagrożona. Otóż temu wyzwaniu bez problemu sprosta atrakcyjna alternatywa dla systemów typu roll up, czyli Stand X Octans.


Lekki i niedrogi


X banery to konstrukcja inaczej zwana „pajączkiem”. Stelaż składa się z czterech prętów napinających wydruk oraz zapewniającej stabilność podpórki. Wydruk montowany jest do konstrukcji za pomocą umieszczonych w nim oczek. To, co jest najbardziej charakterystyczne dla tego systemu to jego waga.

To najlżejszy w swojej klasie system wystawienniczy, ale o wiele stabilniejszy niż jakikolwiek rollup. To dzięki wykonanemu z włókna węglowego stelażowi, który jest bardzo szeroko rozstawiony. Co ciekawe, nie zajmuje on aż tak dużo miejsca i nadaje się do wystawienia na zewnątrz w warunkach temu sprzyjających.

Funkcjonalny i prosty


Montaż, czy demontaż X banera jest banalnie prosty. Podobnie, jak transport. Waga to około połowa tego, co standardowy rollup, stąd jedna osoba bez większego wysiłku jest w stanie przetransportować nawet kilkanaście tych systemów za jednym razem. Po złożeniu i spakowaniu system zajmuje tak mało miejsca, że można go spakować nawet do podręcznej walizki.

Dzięki swojej prostocie jest on bardzo funkcjonalnym medium i zdobywa coraz szersze uznanie w działach marketingu. To narzędzie niezastąpione podczas różnego rodzaju spotkań, targów, czy eventów. W dodatku jest urządzeniem relatywnie tanim. A jego dodatkowym atutem jest szybka wymiana wydruku.

Stabilny i uniwersalny


Stabilności jest tutaj cechą niezaprzeczalną. Pomimo niewielkiej wagi, ale szeroko rozstawionemu stelażowi nie ma mowy o tym, aby on się wywrócił. Wartością nadrzędną jest i to, że nie ma on masztu, jak w rollupach, gdzie od tego, jak jest on osadzony zależy stabilność. Konstrukcja X banera rozwiązuje ten problem.

Niedrogie urządzenie, ciekawe konstrukcyjnie, stabilne, łatwe do transportu i rozłożenia oraz wykonane z bardzo dobrych jakościowo materiałów jest idealnym i uniwersalnym produktem, za pomocą którego można promować swoją firmę, produkty, czy eksponować logo. Z powodzeniem do wykorzystania do wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Produkt bardzo uniwersalny z powodzeniem wykorzystywany na pokazach, szkoleniach, eventach, czy targach.powrót

Wszystkie wpisy:

Zapytaj o produkt

[recaptcha]