Spiralna trybunka reklamowa na każdą imprezę - Brandform Systemy wystawiennicze

Spiralna trybunka reklamowa na każdą imprezę

21 listopada 2018

Rola lady reklamowej na stoisku, evencie, spotkaniu

Lady reklamowe, znane są z tego, że idealnie spełniają się w roli systemów, dzięki którym pojawia się często pierwszy kontakt pomiędzy klientem, a oferentem. Stąd tak ważne jest, aby to spotkanie i nasza marka, produkt, czy usługa zostało dobrze wyeksponowane i pokazane. Dlatego bardzo często na różnego rodzaju imprezach stosuje się trybunki reklamowe, konferencyjne, promocyjne, degustacyjne, eventowa ze szczególnym naciskiem na odpowiedni model do odpowiedniego wydarzenia.

Niecodzienne rozwiązanie na każdą okazję

Często można spotkać się z opinią, że tego typu lada, trybunka reklamowa powinna być nieduża w gabarytach, ale ma eksponować, jak największy przekaz reklamowy. Nieduże gabaryty mają zagwarantować prosty transport i to jest dość łatwe do osiągnięcia, natomiast dość trudnym wydaje się za pomocą niedużej lady osiągnąć odpowiednią marketingową moc. Dlatego dość niecodziennym rozwiązaniem i bardzo uniwersalnym jest zastosowanie takich trybunek, lad w formie Totem, które to są nieduże po złożeniu, zajmują niewiele miejsca i są w stanie zaoferować sporą przestrzeń reklamową.

Spiralna trybunka o wielu możliwościach

Wieża Totem Altum BrandForm Display spiral towerZarówno lada Altum, jak i Minima do rozłożenia i złożenia nie wymagają żadnej specjalistycznej wiedzy. Obie rozkładają się poprzez pociągnięcie i obrócenia. Obie także posiadają możliwość dowolnego zabudowania panelami graficznymi, gdzie możemy nie zakładać żadnego, jeden, kilka, lub wszystkie. Co ciekawe, każdy panel może mieć dowolną grafikę i wydruk, w każdej chwili można je tez wymienić na inne z innym projektem. Całość po rozłożeniu jest bardzo stabilna, a aluminiowa konstrukcja anodowana na kolor srebrny dodatkowo mówi o prestiżu i elegancji. Wartym zauważenia jest dedykowana do obu trybunek torba transportowa wyposażona w kółka. Lady posiadają półki, a jeszcze jednym ciekawym rozwiązaniem jest Totem Altum, który posiada podświetlenie. To świetny wyróżnik na tle podobnych trybunek.

Gdzie się sprawdzi

Lady spiralne bardzo dobrze sprawdzą się, jako wyróżnik produktu, czy marki. Wraz z panelami graficznymi będzie stanowić idealne wypełnienie każdej imprezy. Istnieje możliwość domawiania paneli graficznych, również bez nadruku. Przenośna, składana, mobilna gablota świetnie sprawdzi się na różnego rodzaju pokazach, eventach, czy targach. Atutem jest możliwość zabudowania boków, które łatwo się montuje i demontuje, co pozwala na szybką wymianę z innym projektem i grafiką. Ta nieduża lada idealnie nadaje się, jako wyróżnik produktu, marki, czy firmy. Niezastąpiona na degustację, promocję, czy podczas eventów. Panele graficzne z dowolną grafiką wzbogacą przekaz reklamowy. System oferowany jest w kolorze ciemnoszarym z blatem bukowym i półkami plexi.

powrót

Wszystkie wpisy:

Zapytaj o produkt

[recaptcha]