Landmark PopUp Straight - prosta - Brandform Systemy wystawiennicze

Informacja o ściance reklamowej

Ścianka PopUp Landmark Straight
BrandForm-Landmark-Pop-UP-Straight
kufer
5df4d46675b32a2ce46aa2df6c7a4327
1c0a9cda37d44171e1bc3107cc89a9a0

Ścianki reklamowe Landmark PopUp Straight – prosta

Najlepszy partner na event i targi

Ścianka Landmark PopUp Straight jest świetnym zestawem uzupełniającym zjazdy, spotkania, konferencje, targi, wywiady, czy eventy. Tak duża powierzchnia reklamowa pozwala na bardzo efektowne wyeksponowanie produktu, loga czy usługi. Klasyczne rozwiązanie w dobrym stylu doskonale komunikuje o profesjonalnym podejściu do osób, które mają styczność z tą ścianką.

Kufer transportowy to przemyślane rozwiązanie, gdyż jest on także trybunką, która świetnie wypełni przestrzeń i zminimalizuje koszty zakupu podobnego systemu. Dodatkowo w zestawie otrzymujemy na nią wydruk oraz składany, poręczny blat, który mieści się do kufra.

Lekka konstrukcja ścianka Landmark PopUp Straight  z aluminium anodowanego w kolorze srebrnym wraz z magnetycznymi łączeniami samo zaciskowymi to niepodważalny atut tego systemu. Dzięki perfekcyjnie rozłożonym listwom magnetycznym panele graficzne są spasowane idealnie, bez żadnych widocznych łączeń. 

Doskonały zestaw wraz z przemyślaną konstrukcją gwarantują udaną prezentację i co najważniejsze pozwalają zaoszczędzić czas podczas rozłożenia oraz miejsce w trakcie montażu i transportu. Wydruk na materiale nieprzepuszczającym światła i odpornym na nie, to atut dodatkowy. System jest rozwiązaniem dedykowanym dla osób ceniących klasykę i trwałe rozwiązania w oparciu o stabilne i sprawdzone rozwiązania.

Opis ścianki Landmark PopUp Straight:

 • kufer transportowy zawiera blat i tworzy ladę wystawienniczą,

 • kufer umożliwia przewóz zarówno ścianki jak i grafiki, w połączeniu z blatem może służyć jako trybunka,

 • ścianka całkowicie magnetyczna, aluminiowa, stabilna, trwała konstrukcja,

 • 2 szt. lampy halogenowe w zestawie,

 • system całkowicie magnetyczny, idealnie spasowane wydruki,

 • intuicyjna i łatwa w rozłożeniu bez użycia narzędzi,

 • dostępna wersja 3x2, 3x3, 3x4 oraz 3x5,

 • ścianka PopUp prosta sprawdza się rewelacyjnie, jako tło na pokazach, targach czy eventach,

 • zestaw zawiera: aluminiową konstrukcję, listwy magnetyczne, zawiesia, taśmę magnetyczną, kufer wraz z blatem oraz 2 lampki halogenowe.
 

Wymiary systemu(mm) ścianki Landmark PopUp Straight:

 
 • Landmark PopUp Straight 3x2: 2225 (wys.) x 1970 (szer.) x 306 (gł.) Waga: 7,7 kg
 • Landmark PopUp Straight 3x3: 2225 (wys.) x 2700 (szer.) x 306 (gł.) Waga: 9,6 kg
 • Landmark PopUp Straight 3x4: 2225 (wys.) x 3435 (szer.) x 306 (gł.) Waga: 12 kg
 • Landmark PopUp Straight 3x5: 2225 (wys.) x 4160 (szer.) x 306 (gł.) Waga: 14 kg
 

Obszar widocznej grafiki(mm) w ściance Landmark PopUp Straight:

 
 • Landmark PopUp Straight 3x2: 2225 (wys.) x 2814 (szer.)
 • Landmark PopUp Straight 3x3: 2225 (wys.) x 3545 (szer.)
 • Landmark PopUp Straight 3x4: 2225 (wys.) x 4278 (szer.)
 • Landmark PopUp Straight 3x5: 2225 (wys.) x 5011 (szer.)
 

Zobacz nasze inne ścianki reklamowe

Schemat

Ścianka PopUp prosta, czyli gwarancja udanej promocji

W dzisiejszych czasach koniecznym czynnikiem uzyskiwania przewagi konkurencyjnej jest stosowanie na szeroką skalę działań z zakresu marketingu i promocji. Dynamicznie rozwijająca się firma zmuszona jest do stosowania tego typu działań celem podniesienia sprzedaży i generowania zysków.

W swojej strategii każde przedsiębiorstwo sięga do metod skutecznych i efektywnych wspieranych odpowiednimi metodami marketingowymi. Wśród dostępnych narzędzi wysoko plasuje się reklama wizerunkowa jako najbardziej efektowna forma działań promocyjnych. Reklama ta realizowana poprzez aktywne uczestnictwo w różnego rodzaju imprezach o charakterze targowym i wystawienniczym jest doskonałym narzędziem pozwalającym realizować założone cele. Prym wiodą tutaj różnego rodzaju mobilne systemy ekspozycyjno – wystawiennicze. W tym ścianki wystawiennicze popup.

Z grupy produktów mobilnych warto też wspomnieć o ściankach wystawienniczych. Produkty te to profesjonalne i sprawdzone narzędzie, które dzięki prezentacji wielkoformatowej grafiki reklamowej (wydruk cyfrowy wielkoformatowy) skutecznie prezentują firmę i promują jej produkty. Dają one nieograniczone możliwości przedstawiania firmy, produktu lub idei w każdym miejscu i w każdej sytuacji. Ściany tego typu to niewątpliwie jedne z najefektowniejszych i największych systemów przenośnej prezentacji grafiki wielkoformatowej.

Powierzchnia ekspozycji wynosi do 11m2, a czasem i więcej. Gama zastosowań obejmuje konferencje, targi, imprezy firmowe, prezentacje, promocje, dekorację pomieszczeń firmy i wiele innych. Konstrukcja ściany jest zadziwiająco lekka, wykonana z aluminium do której za pomocą magnesów zamontowane są poszczególne bryty z grafiką. Aluminiowy szkielet nośny rozkłada się jednym ruchem.

Wszystkie elementy ścianki łącznie z grafiką mieszczą się do jednego kufra transportowego, który podczas prezentacji pełni rolę trybunki konferencyjnej. Załączone oświetlenie halogenowe dodatkowo wzmacnia siłę przekazu. Do zalet należy i ta, że po zakończonej kampanii grafikę można wymienić ponosząc tylko koszty zrobienia nowych paneli. Wadą jest delikatna aluminiowa konstrukcja, którą łatwo uszkodzić oraz potrzeba w miarę dużej ilości przestrzeni do zaprezentowania wszystkich walorów ścianki. Systemu z reguły nie wykorzystuje się na zewnątrz pomieszczeń.

Niewątpliwie systemy wystawiennicze są najlepszym sposobem na prezentację firmy oraz promowanie produktów podczas wszelkiego rodzaju targów, kampanii promocyjnych, wystaw, kursów, szkoleń i wszędzie tam, gdzie potrzeby i możliwości klientów możemy dostosować do jego indywidualnych upodobań.

Zapytaj o produkt

[recaptcha]