Landmark PopUp Arc - łukowa - Brandform Systemy wystawiennicze

Informacja o ściance reklamowej

Ścianka reklamowa PopUp łukowa
BrandForm-Landmark-Pop-Up-ARC
kufer
1c0a9cda37d44171e1bc3107cc89a9a0
5df4d46675b32a2ce46aa2df6c7a4327

Ścianki reklamowe Landmark PopUp Arc – łukowa

W klasycznym stylu dla profesjonalistów

Ścianka PopUp łukowa to nieodzowny element wystawienniczy podczas konferencji, targów, zjazdów, spotkań, czy eventów. Klasyczne rozwiązanie komunikuje o naszej znajomości rzeczy i profesjonalnym podejściu do odwiedzającego nasze stoisko gościa.

Doskonały zestaw Landmark PopUp ARC wraz z przemyślaną konstrukcją gwarantują udaną prezentację i co najważniejsze pozwalają zaoszczędzić czas podczas rozłożenia oraz miejsce w trakcie montażu i transportu. Wydruk na materiale nieprzepuszczającym światła i odpornym na nie, to atut dodatkowy.

Lekka konstrukcja z anodowanego aluminium wraz z samo zaciskającymi się magnetycznymi łączeniami to ogromna zaleta tego systemu. Równomiernie rozłożone listwy magnetyczne dopełniają całości, a dzięki takiemu rozwiązaniu panele graficzne są spasowane idealnie. Nie widać żadnych łączeń.

System jest rozwiązaniem dla osób ceniących klasykę i trwałe rozwiązania, stąd nie ma w nim, jak w ściankach ekonomicznych żadnych sprężyn, czy też kostek na których zawiesza się panele magnetyczne. To doskonały zestaw, który wraz z walizą transportową i dedykowanym do niej blatem tworzy ladę wystawienniczą o uniwersalnym zastosowaniu.

Opis:

 • Ścianka PopUp ARC łukowa magnetyczna dla profesjonalistów w klasycznym guście,

 • kufer transportowy zawiera blat i tworzy ladę wystawienniczą,

 • aluminiowa, stabilna, trwała konstrukcja,

 • 2 szt. lampy halogenowe w zestawie,

 • Całkowicie magnetyczna, idealnie spasowane wydruki,

 • intuicyjna i łatwa w rozłożeniu bez użycia narzędzi,

 • Dostępna wersja 3x2, 3x3, 3x4 oraz 3x5; możliwość zamówienia niestandardowych rozmiarów,

 • ścianka PopUp łukowa sprawdza się rewelacyjnie, jako tło na pokazach, targach czy eventach.

   
Wymiary systemu(mm):
 
 • Landmark PopUp ARC Łukowy 3x2: 2225 (wys.) x 1930 (szer.) x 485 (gł.) Waga: 7,5 kg

 • Landmark PopUp ARC Łukowy  3x3: 2225 (wys.) x 2540 (szer.) x 685 (gł.) Waga: 9,1 kg

 • Landmark PopUp ARC Łukowy  3x4: 2225 (wys.) x 3070 (szer.) x 960 (gł.) Waga: 11 kg

 • Landmark PopUp ARC Łukowy  3x5: 2225 (wys.) x 3430 (szer.) x 1225 (gł.) Waga: 14 kg

 
Obszar widocznej grafiki(mm):
 
 • Landmark PopUp ARC Łukowy 3x2: 2225 (wys.) x 2692 (szer.)
 • Landmark PopUp ARC Łukowy 3x3: 2225 (wys.) x 3365 (szer.)
 • Landmark PopUp ARC Łukowy 3x4: 2225 (wys.) x 4038 (szer.)
 • Landmark PopUp ARC Łukowy 3x5: 2225 (wys.) x 4711 (szer.)

Zobacz nasze inne ścianki reklamowe

BrandForm Landmark Pop Up

Pierwsza była ścianka PopUp

Z grupy produktów mobilnych warto wspomnieć o klasycznych ściankach wystawienniczych popup. Produkty te to profesjonalne i sprawdzone narzędzie, które dzięki prezentacji wielkoformatowej grafiki reklamowej (wydruk cyfrowy wielkoformatowy) skutecznie prezentują firmę i promują jej produkty.


Pierwsza była ścianka popup

Nie da się nie zauważyć, że ścianka popup była pierwszym systemem wystawienniczym o tak dużej powierzchni na której klienci mogli i nadal mogą promować swoje marki, czy produkty. Zakup takiej ścianki obecnie jest relatywnie tani a przechowywanie, czy transport nie stanowi większego problemu. To idealny system do wykorzystania wewnątrz pomieszczeń, gdzie możemy z jego pomocą uzyskać sporą ściankę tzw. prasową. Dają one nieograniczone możliwości przedstawiania firmy, produktu lub idei w każdym miejscu i w każdej sytuacji. Ściany tego typu to niewątpliwie jedne z najefektowniejszych i największych systemów przenośnej prezentacji grafiki wielkoformatowej. Powierzchnia ekspozycji wynosi do 11m2 a czasem i więcej.

Gwarancja udanej promocji

Gama zastosowań obejmuje konferencje, targi, imprezy firmowe, prezentacje, promocje, dekorację pomieszczeń firmy i wiele innych. Konstrukcja ściany jest zadziwiająco lekka, wykonana z aluminium do której za pomocą magnesów zamontowane są poszczególne bryty z grafiką. Aluminiowy szkielet nośny rozkłada się jednym ruchem. Wszystkie elementy ścianki łącznie z grafiką mieszczą się do jednego kufra transportowego, który podczas prezentacji pełni rolę trybunki konferencyjnej. Załączone oświetlenie halogenowe dodatkowo wzmacnia siłę przekazu. Do zalet należy i ta, że po zakończonej kampanii grafikę można wymienić ponosząc tylko koszty zrobienia nowych paneli. Ciekawym rozwiązaniem jest kufer do przechowywania wszystkich elementów. Sam w sobie tworzy poręczną ladę prezentacyjną dla hostessy, czy osoby, która z tej ścianki popup korzysta.

Systemu z reguły nie wykorzystuje się na zewnątrz pomieszczeń

To pomysł dobry wtedy, gdy pogoda temu sprzyja. W innym wypadku delikatny z reguły stelaż może ulec uszkodzeniu. Również panele graficzne nie są z reguły odporne na wilgoć czy deszcz w trudnych warunkach pogodowych. Jednakże klienci, którzy wypróbowali ten rodzaj ścianki również i na zewnątrz uważają, że jest to rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się w pół otwartych plenerach, czy w np. muszlach koncertowych.

Kup i wypróbuj

Niewątpliwie systemy wystawiennicze są najlepszym sposobem na prezentację firmy oraz promowanie produktów podczas wszelkiego rodzaju targów, kampanii promocyjnych, wystaw, kursów, szkoleń i wszędzie tam, gdzie potrzeby i możliwości klientów możemy dostosować do jego indywidualnych upodobań. Dlatego grzechem byłoby nie promować swojej firmy na różnego rodzaju ściankach wystawienniczych, w tym na ściance typu popup. Nie pozostaje wtedy życzyć naszym klientom udanych zakupów, zgodnie z hasłem – satysfakcja gwarantowana lub zwrot pieniędzy.

 

Zapytaj o produkt

[recaptcha]