Ścianka reklamowa nieodzownym systemem podczas targów, eventów, promocji - Brandform Systemy wystawiennicze

Ścianka reklamowa nieodzownym systemem podczas targów, eventów, promocji

9 listopada 2018

BrandForm Landmark Arc Vertical 240 300Ścianki wystawiennicze, zwane inaczej reklamowymi, czy prasowymi, to produkty o szerokim spectrum zastosowań. O ich uniwersalności przekonał się każdy, kto na stosunkowo niedużej powierzchni musiał umieścić maksimum informacji. Zwłaszcza pod presją czasu, gdy w grę wchodzi szybkie rozłożenie i złożenie.

Do jednych z najciekawszych konstrukcji o stylowym i niespotykanym kształcie należy oferowana ścianka Landmark Arc Vertical przypominająca naprężony łuk. Takie rozwiązanie i wygięcie wertykalne powoduje, że umieszczona grafika zostaje wyeksponowana w sposób bardzo efektowny, a tym samym nasza reklama zyskuje niepowtarzalny charakter. Atutem jest idealnie dopasowany wydruk do konstrukcji, co dodaje prestiżu i jest idealnym tłem do każdego wydarzenia.BrandForm Landmark Arc Vertical 300

 
Bez narzędzi i bez problemów

Aluminiowy stelaż, wykonany w ultra lekkiej technologii i łączony ze sobą w rozwiązaniu typu bangee powoduje, że do rozłożenia i złożenia nie są potrzebne, ani narzędzia, ani żadne doświadczenie. Całość spakowana jest do dedykowanej torby transportowej, specjalnie wzmacnianej, co chroni przed uszkodzeniami w transporcie. Anodowane elementy podnoszą walory estetyczne i chronią wydruk przed zabrudzeniami.

Landmark Arc VerticalOferowana ścianka posiada wydruk na materiale poliestrowym, tekstylnym, który idealnie dopasowuje się do konstrukcji. Po zabrudzeniu można go wyprać w zwykłej pralce w temperaturze ok. 40 stopni. Dlatego też wydruki można wykorzystywać wielokrotnie, jak też wymieniać, dodrukowując nowe do posiadanego stelaża. Dlatego też podczas np. targów, codziennie możemy zakładać nową reklamę na stelaż. O idealne odwzorowanie kolorów zadba technologia druku - sublimacja, najnowocześniejszy sposób zadruku na tkaninach.

Świetna ścianka do wszelakich zastosowań

To, co wyróżnia ten system to łatwy i szybki montaż, idealne odwzorowanie kolorów, nowoczesny wygląd i bardzo wysoka jakość użytych materiałów. Atutem jest możliwość założenia dedykowanego oświetlenia LED w postaci lamp ze specjalnymi uchwytami, które nie spadną podczas użytkowania. Ścianka promocyjna sprawdzi się wszędzie tam, gdzie istotną rolę odgrywa tło, czyli, jako ścianka reklamowa, promocyjna, czy prasowa.

powrót

Wszystkie wpisy:

Zapytaj o produkt

[recaptcha]