Rollup Aries - Brandform Systemy wystawiennicze

Rollupy

Rollup Aries
BrandForm-Rollup-ARIES_realizacja
BrandForm Rollup ARIES
Brand L2
Brand L1
Rollup Aries
Rollup Aries

Rollup Aries

Gwarancja udanej promocji. Pozwól się zaskoczyć

Niespotykany, nowoczesny kształt rollup Aries z zaokrąglonymi, estetycznie wykonanymi boczkami w kolorze czarnym pozwoli na wyróżnienie się na tle innych, podobnych rollupów i sprawdzi się doskonale wszędzie tam, gdzie wymagane jest wzmocnienie przekazu reklamowego.

Ekonomiczny, ładny, estetycznie i jakościowo bardzo dobrze wykonany rollup z kasetą z anodowanym aluminium. Dwie wzmacniany stopy podporowe posiadają bardzo efektowne wykończenia, nadające odpowiedniego prestiżu i podkreślające jego walory użytkowe.

Opis:

 • Wzmocniona listwa górna, z funkcją samozatrzaskową ułatwia ewentualną wymianę i założenie kolejnego wydruku,

 • boczki zaokrąglone, wykończone tworzywem sztucznym w kolorze czarnym,

 • wydruk na materiale typu baner, polyester(stoplight) lub blackout,

 • stabilizator pozycji masztu,

 • maszt trzyczęściowy, dzielony, typu bungee,

 • dwie aluminiowe, obrotowe stopy podporowe ze wzmocnieniami, z zakończeniem z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym,

 • pokrowiec otwierany od góry,

 • w ofercie szerokości 85 cm, 100 cm,

 • gwarancja na kasetę i wydruk 12 mcy

 
Wymiary rollupa Aries(mm):
 • Aries 85 cm - 2080 (wys.) x 880 (szer.) x 350 (gł.) Waga: 2,4 kg
 • Aries 100 cm - 2080 (wys.) x 1030 (szer.) x 350 (gł.) Waga: 2,6 kg
Obszar widocznej grafiki(mm):
 • Aries 85 cm - 2000 (wys.) x 850 (szer.)

 • Aries 100 cm - 2000 (wys.) x 1000 (szer.)

DOBRY ROLLUP NIE JEST ZŁY, CZYLI DIABEŁ TKWI W SZCZEGÓŁACH

Bez reklamy nie ma sprzedaży. Wiadomo. W dobie cię kosztów i tzw. „ciężkich czasach”, często zdarza się tak, że klienci szukają, jak najtańszych rozwiązań. Stąd często słyszę pytanie: Chcę kupić tani, ale dobry rollup.

Pytanie zasadne, koszty w każdej firmie to sprawa numer jeden. Chciało by się odpowiedzieć, że tanie rzeczy nie są dobre a dobre rzeczy nie są tanie. Tylko, czy to zachęci klienta do zakupu, śmiem wątpić. Ja z reguły pytam o budżet. Skoro ma być tanio to znaczy ile ma ten rollup kosztować?

Dlaczego tak? 

Dlatego, że cena nie może być jedynym wyznacznikiem przy zakupie tego typu systemu. Dlaczego? Dlatego, że rollup jest autopromocją firmy, która na nim promuje markę lub swoje produkty. Dlaczego? Dlatego, że chyba nikt nie chce, aby jego rollup przechylał się do przodu, do tyłu, był pomarszczony, albo oparty o ścianę, bo nie „trzyma” pionu. W dodatku wydrukowany na materiale, który wygląda bardzo nieestetycznie.

Czy to zachęca do zakupu? 

Z reguły zależy to od budżetu i nastawienia do tego typu marketingowych działań. Spotkałem się z różną reakcją, zwykle nastawienie do promocji po moich argumentach się zmienia. Wszak dobry rollup wcale nie musi dzisiaj oznaczać tego, że jest drogi. Za to w ostatecznym rozrachunku, wszyscy zainteresowani są zadowoleni. Stąd sugerujemy zakupy rollup’ów z serii premium.

My z tego, bo cieszy się nasz klient. Nasz klient, gdyż promuje się na nośniku, który nie przynosi mu wstydu. Odbiorca marki, czy produktu naszego klienta, dlatego, ze widzi, iż jest poważnie i profesjonalnie traktowany przez firmę, która dba nawet o takie drobne rzeczy, jak reklama na dobrym jakościowo rollupie. Dlatego warto rozważyć zakup lepszego nośnika. Dla dobra swojej firmy.

Jak się okazuje dobry rollup nie jest zły, a diabeł, jak zwykle tkwi w szczegółach.

BRANDFORM DISPLAY JAKO JEDYNA FIRMA W POLSCE UDZIELA NIE TYLKO GWARANCJI NA TEN SYSTEM, ALE TAKŻE ŚWIADCZY DŁUGOTERMINOWE USŁUGI PO SPRZEDAŻOWE. KUP I WYPRÓBUJ! SPRAWDŹ ILE ZAOSZCZĘDZISZ.

Zapytaj o produkt