Rollup Pavo. Efekt, prestiż, styl i gwarancja sukcesu - Brandform Systemy wystawiennicze

Rollup Pavo. Efekt, prestiż, styl i gwarancja sukcesu

2 maja 2018


Rollup Pavo
Nowoczesna technologia i efekt, który potrafi wprawić w zachwyt każdego użytkownika to cechy, które wyróżniają rollupa Pavo na tle podobnych jemu systemów. To system, gdzie nie szczędzono zarówno na materiałach, jak i na jakości. Efekt jest nieprawdopodobny.

Promocja level wyżej


Bez wątpienia można powiedzieć, że rollup Pavo jest tym systemem reklamowym, który sztukę promowania wynosi na wyższy poziom. Dzięki stylowemu kształtowi oraz połączeniu kolorów ciemno szarego z białym uzyskano niebanalny i nietuzinkowy wygląd. Dobrane odpowiednio kolory kasety stwarzają poczucie stylu, prestiżu i nadają szyku kasecie. Dodatkowo powodują, że promowany wydruk komponuje się z kasetą idealnie.
Rollup Pavo

Całości dopełnia wysoka jakość materiałów


To, co udało się osiągnąć dzięki nowej technologii to efekt lekkości samej kasety i dużej wytrzymałości dzięki specjalnym kompozytom. Bez wątpienia jest to jedna z najlepiej wykonanych kaset na rynku, w dodatku już sam efekt wizualny przy pierwszym spotkaniu z tą kasetą mówi o tym, że jest to produkt Premium Plus. Efektu solidności dopełniają szczegóły, tutaj trwały i bardzo stabilny, teleskopowy maszt z regulowaną wysokością.
Futerał

Zadbano również o łatwą możliwość transportu. W tym celu stworzono specjalny, wzmacniany futerał typu walizkowego. Walizka jest wykonana ze specjalnego tworzywa, całość wyłożona miękkim materiałem z gustowną, chromowaną rączką.

Rollup Pavo oferowany jest w szerokości 85 cm. Na system udzielana jest gwarancja producenta: 24 mce.


Wymiary rollupa Pavo(mm):


  • Rollup Pavo 85 cm: 2260 (wys.) x 900 (szer.) x 225(gł.)

Obszar widocznej grafiki(mm):


  • Rollup Pavo 85 cm - 2200 (wys.) x 850 (szer.)
Więcej: Rollup Pavo

powrót

Wszystkie wpisy:

Zapytaj o produkt

[recaptcha]