Rollup, czyli udana promocja w (prawie) każdych warunkach oraz gwarancja zwrotu pieniędzy - Brandform Systemy wystawiennicze

Rollup, czyli udana promocja w (prawie) każdych warunkach oraz gwarancja zwrotu pieniędzy

4 kwietnia 2018rollup
To dość ciekawe, jak zamocowany w rozwijanej kasetce i umieszczony na aluminiowym maszcie wydruk od momentu swojego powstania, aż do dzisiaj pozostaje w zasadzie ikoną reklamy, znanej, jako system wystawienniczy. Od lat jest  najprostszym i najbardziej pożądanym sposobem na szybką ekspozycję. To pierwszy taki system reklamowy na świecie, który gwarantuje bezpieczeństwo udanej promocji i szybki zwrot pieniędzy z reklamy.


Cokolwiek by na temat rollup-a nie powiedzieć, to należy przyznać, że jest to zarówno prosty, jak i skuteczny nośnik informacji. Skuteczny do tego stopnia, że w zasadzie nie ma takiej imprezy, czy to telewizyjnej, czy plenerowej, eventowej, czy np. spotkania, szkoleniach, kongresu, gdzie taki nośnik nie miałby prawa bytu. Wielu przedstawicieli handlowych, czy prelegentów ceni sobie go za użyte materiały, co wyróżnia rollupa w kategorii wagi wśród innych dostępnych systemów, jak i za niewielkie gabaryty po złożeniu.

Złożenie nie wymaga ani specjalistycznej wiedzy, ani narzędzi. Wystarczy wyjąć rollup z pokrowca, czy etui, rozłożyć maszt, zamocować go jednym ruchem do kasety i rozwinąć wydruk, pociągając energicznie za aluminiową listwę wieńczącą górę wydruku. I to w zasadzie wszystko.

rollup
W rezultacie otrzymujemy bardzo nowoczesną, lekką, wysokiej jakości konstrukcję, która doskonale wzmocni przekaz reklamowy. A to zaleta, której nie można zignorować. Wartością dodaną jest także wymienna grafika, która może być używana wielokrotnie. Standardowy rozmiar rollupa to szerokość 85, 100, 120 cm na wysokość około 210 cm. Spotyka się także inne, mniejsze i większe rollupy, te najszersze osiągają aż 200 cm.
rollupW opiniach klientów często słyszy się, że tego typu rozwiązanie, kiedy jest wyprodukowane na dobrej klasie materiale stanowi o sukcesie firmy, która na rollupie się prezentuje. W dodatku dzisiaj klient ma do swojej dyspozycji całą gamę materiałów na których może wydrukować swoje logo, czy ofertę. Począwszy od banerów, poprzez wydruki, które nie przepuszczają światła, aż do rozwiązań drukowanych na tekstyliach.
rollupW systemie reklamowym typu rollup oferowanym przez firmę BrandFormDisplay znajdą Państwo zarówno różne kształty kaset dedykowanych do wydruków, różne materiały na których drukujemy, jak i zróżnicowane szerokości wydruków. Wszystkie je cechuje w zasadzie to samo – są wykonane z bardzo dobrych jakościowo materiałów w najkorzystniejszej dla tego segmentu cenie.Dokonując zakupu, mają Państwo pewność, że system spełni Państwa oczekiwania i sprawdzi się w każdych warunkach.
rollup
Rollup Pavo
W naszej ofercie otrzymują Państwo:

  • Roll-up wraz z wydrukiem
  • Torbę transportową lub pokrowiec
  • Standardowe szerokości kaset jakie oferujemy to 85 cm, 100 cm, 120 cm
  • Rollup Pavo to jedyna tego typu kaseta w Polsce wykonana z tworzywa sztucznego!

Wersja demonstracyjna produktu na życzenie klienta


 Kup i wypróbuj! Sprawdź ile zaoszczędzisz.Marek Bachorski-Rudnicki mb@brandform.pl

powrót

Wszystkie wpisy:

Zapytaj o produkt

[recaptcha]