Rollup Cancer, nowoczesność i design w jednym. Dołącz do zadowolonych klientów! - Brandform Systemy wystawiennicze

Rollup Cancer, nowoczesność i design w jednym. Dołącz do zadowolonych klientów!

4 kwietnia 2018


rollup Cancer
Rollup Cancer
Kaseta tego bardzo popularnego rollupa wykonana jest w kształcie łezki z aluminium anodowanego z bardzo efektownym chromowanym wykończeniem boków. To nadaje umieszczonej na wydruku reklamie prestiżu i staje się idealnym dopasowaniem do każdych potrzeb. Kup i sprawdź ile zaoszczędzisz!
Rollup Cancer, nowoczesność, design i pewność sprzedaży w jednym!


Ten bardzo efektowny rollup, dzięki szerokiej podstawie jest niezwykle stabilny, a dodatkowym atutem są regulowane nóżki w przedniej części kasety, które zapewniają idealne wypoziomowanie. Wzmocniona listwa górna, z funkcją samozatrzaskową ułatwia ewentualną wymianę i założenie kolejnego wydruku.

rollup CancerIdealny do każdych zastosowań lub zwrot pieniędzy!


Świetnym rozwiązaniem jest teleskopowy maszt, który ułatwia zarówno rozłożenie rollupa, jak i oferuje możliwość jego regulacji(minimalna wysokość to 175cm).

Wartością dodaną jest otwierany od góry pokrowiec, w formie, jak futerał na instrumenty i co ciekawe, torba transportowa jest wyściełana i wzmocniona, co chroni kasetę przed uderzeniami.

W środku pokrowca znajduje się osobna kieszeń na maszt, co dodatkowo zapobiega porysowaniu samej kasety i powoduje, że maszt nie przemieszcza się w torbie. 
rollup Cancer

Dostępne szerokości rollup Cancer to 85 cm oraz 100 cm.

Gwarancja 24 miesiące


Zapytaj o produkt: Marek Bachorski-Rudnicki mb@brandform.pl

powrót

Wszystkie wpisy:

Zapytaj o produkt

[recaptcha]