Reklama teaserowa - Brandform Systemy wystawiennicze

Reklama teaserowa

23 maja 2013

Tesco
Reklama teaserowa jest bardzo specyficznym rodzajem reklam, które możemy spotkać w otaczającym nas świecie. Zapewne często mogliśmy zobaczyć reklamy oraz billboardy, które zawierały niejasny przekaz oraz niewiele informacji. 

To właśnie jest reklama teaserowa. 

Ten rodzaj reklamy dzieli się na dwa etapy. W pierwszym tworzony jest klimat. Ten etap ma za zadanie zaciekawić odbiorców swoją treścią. Nie podaje się tutaj istotnych informacji. Drugim etapem jest etap właściwy, który połączony jest z etapem pierwszym. W tym przypadku jednak podawane są już dokładne informacje o reklamowanym produkcie.

Dzięki stworzonemu przez pierwszy etap reklamy klimatowi oraz napięcia reklama jest o wiele bardziej skuteczniejsza. Jest oglądana przez odbiorców z czystej ciekawości. Dzięki temu skuteczność takich reklam jest o wiele większa. Niestety koszty przygotowania tego rodzaju reklamy są podwójne. Nie dziwi więc fakt, że ten rodzaj reklamy nie jest tak często stosowany jak inne reklamy, których przygotowanie nie zajmuje tyle czasu oraz środków pieniężnych.

Źródło: Reklama teaserowa

powrót

Wszystkie wpisy:

Zapytaj o produkt

[recaptcha]