Mobilne zabudowy targowe idealnym sposobem na wypełnienie dowolnej powierzchni - Brandform Systemy wystawiennicze

Mobilne zabudowy targowe idealnym sposobem na wypełnienie dowolnej powierzchni

17 listopada 2018

Przenośne zabudowy targowe mają za zadanie wypełnić dowolną powierzchnię. Dlatego też ich mobilność opiera się na tym, aby całość dało się łatwo zmontować i zdemontować, oczywiście bez użycia narzędzi oraz, aby nie sprawiały żadnych trudności w czasie transportu. Atutem oferowanych systemów reklamowych w naszej firmie jest i to, że wysoka jakość wykonania pozwala na dowolną ich liczbę składania i rozkładania.

Prosty i łatwy sposób rozbudowy

Wyróżnikiem oferowanych mobilnych systemów targowych jest także możliwość ich dowolnej konfiguracji, dowolna zmiana aranżacji w każdym momencie i proste tworzenie nowych powierzchni zabudowy. Praktycznie na każdą imprezę, dzięki rozbudowie o kolejne ścianki, trybunki, stoliki, lady, flagi, czy inne akcesoria możemy tworzyć nieszablonowe zabudowy.

Każdy event z innym wydrukiem

Mobilne systemy zabudowy targowej posiadają jeszcze jeden wyróżnik na tle podobnych systemów. Otóż wszystkie oferowane systemy reklamowe mają możliwość wymiany wydruków na inne, z dowolną grafiką i projektem. Czyli w ciągu kilkunastu minut możemy sprawić, że aranżacja stoiska zmieni się zupełnie. Każda ścianka, lada, trybunka, totem, flaga, czy namiot może posiadać nieograniczoną liczbę dodatkowych, zamiennych wydruków.

Dowolna powierzchnia

Zabudowa targowaW czasie, gdy stacjonarna zabudowa targowa mocno ogranicza nasze możliwości eksponowania firmy czy produktu na kolejnych imprezach, wszystko zmienia się, gdy zastosujemy mobilne systemy zabudowy targowej. Wtedy, w zasadzie nie ma znaczenia, czy stoisko ma zaledwie kilka metrów kwadratowych, kilkadziesiąt lub kilkaset. Za pomocą systemów reklamowych oferowanych w naszej firmie, kompletując lub dekompletując elementy możemy stworzyć stoisko, które wypełni każdą przestrzeń. Tutaj niezbędne będą takie systemy, jak ścianka reklamowa, czasem tekstylna, czasem tradycyjna, rollup, stojak na ulotki, lada o zróżnicowanym kształcie, czy kaseton podświetlany lub niepodświetlany. Należy także pamiętać o meblach, zarówno pianowych np. kostka piankowa i tradycyjnych, czyli stolik i krzesełka. Do rozmowy z klientem będzie nam także czasem bardzo przydatny mały stolik, jak również hoker.

Dlaczego mobilne systemy reklamowe?

Mobilne systemy reklamowe to doskonały sposób na wypełnienie każdej powierzchni. Idealne na targi, świetnie sprawdzą się podczas imprezy firmowej, na każdym evencie, podczas promocji produktu, usługi, czy firmy. Gwarantują przy tym, że na pewno nasze stoisko nie tylko wyróżni się na tle innych ale i zostanie zapamiętane przez potencjalnych Klientów.

powrót

Wszystkie wpisy:

Zapytaj o produkt

[recaptcha]