Kasetony reklamowe - podświetlane czy bez podświetlenia? - Brandform Systemy wystawiennicze

Kasetony reklamowe – podświetlane czy bez podświetlenia?

29 kwietnia 2019

Kasetony reklamowe są bardzo często i chętnie wybieraną formą reklamy. Nic dziwnego - w ten sposób można podkreślić charakter wykonywanej działalności, dobierając kasetony indywidualnie do swoich potrzeb. Kasetony reklamowe są uniwersalne i niedrogie. Na rynku istnieje wiele różnych rodzajów tego typu produktów. Decydując się na taką formę reklamy, należy wybrać materiał, z którego kasetony mają być wykonane, rozmiar nośnika, a także rodzaj podświetlenia.

Kasetony reklamowe zewnętrzne (podświetlane)

Tego typu kasetony to reklama oraz wizytówka firmy w jednym. Dzięki zastosowaniu podświetlenia przekazywana informacja ma szansę wyróżnić się na tle innych, będzie łatwo dostrzegalna zarówno w dzień, jak i w nocy. Kasetony podświetlane są widoczne oraz wytrzymałe, dzięki temu będą służyć przez wiele lat.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnego oświetlenia energooszczędnymi żarówkami LED, kasetony podświetlane mają również niskie koszty eksploatacji. Jest to korzystna inwestycja dla osób ceniących trwałe i praktyczne rozwiązania.

Kasetony reklamowe zewnętrzne (bez podświetlenia)

Jeśli kasetony reklamowe mają być zamontowane wewnątrz pomieszczenia, warto zastanowić się, czy podświetlenie będzie konieczne. Może ono, szczególnie w niewielkich przestrzeniach rozpraszać uwagę i wyglądać niekorzystnie. Kasetony wewnętrzne bardzo często są skonstruowane w ten sposób, że wewnętrzna grafika jest wymienna. Jest to szczególnie przydatne w miejscach, gdzie prezentowana oferta ulega częstym zmianom i modyfikacjom.

Produkcja kasetonów reklamowych

  Jako producent kasetonów reklamowych proponujemy obecnie szereg rozwiązań, które są dopasowane indywidualnie do potrzeb klienta. Doświadczeni pracownicy przeprowadzą Państwa przez cały proces, począwszy od sporządzenia indywidualnego projektu, poprzez dobór odpowiednich materiałów i rozwiązań technicznych, kalkulację ceny, produkcję, aż do montażu. Kasetony reklamowe zakupione bezpośrednio od producenta to gwarancja najniższej ceny oraz zadowolenia klienta z ostatecznego efektu.

powrót

Wszystkie wpisy:

Zapytaj o produkt

[recaptcha]