Kasetony podświetlane świetnym wyróżnikiem firmy, produktu, usługi - Brandform Systemy wystawiennicze

Kasetony podświetlane świetnym wyróżnikiem firmy, produktu, usługi

7 stycznia 2019

Kaseton Atropos 40Wolnostojące kasetony podświetlane to genialny sposób na wyróżnienie swojej firmy na tle podobnych systemów. Dzięki dużej mobilności możemy stworzyć idealne tło w zależności od miejsca i powierzchni. Takie rozwiązanie sprawdzi się w praktyce i nie pozowlio nas zapomniec naszym klientom.

To, co wyróżnia oferowane przez naszą firmę kasetony to możliwość produkcji w prawie każdym rozmiarze pod konkretne zamówienie. To powoduje, że kaseton podświetlany można dopasować do konkretnych potrzeb i indywidualnych wymagań. Co więcej, dzięki takiemu zabiegowi można z kasetonów stworzyć dowolną zabudowę stoiska targowego.

Konstrukcja kasetonów to przede wszystkim aluminiowe profile, łączone w sposób intuicyjny, oświetlenie w postaci diod LED oraz specjalny, dedykowany do takich rozwiązań materiał tekstylny. Takie rozwiązanie powoduje, że kasetony podświetlane sprawdzą się podczas konferencji prasowych, targów, zjazdów, wywiadów, spotkań, czy promocji.

Dzięki lekkiej konstrukcji całość stworzy wrażenie przestronnej, dobrze wyeksponowanej powierzchni i pozwoli na świetne wyeksponowanie naszej firmy. Materiał tekstylny, dzięki swoim właściwościom zapewnia świetne rozprowadzenie światła na całej powierzchni. Atutem jest i to, że grafikę można umieszczać z obu stron i w razie potrzeb wymieniać na inną z innym logiem, czy produktem.

Kaseton wolnostojący Atropos 125Mocowanie wydruku za pomocą silikonowej gumy typu SEG pozwala na super szybką wymianę wydruku i zamocowanie kolejnego. Solidne stopy podporowe, doskonale sprawdzą się w warunkach, gdzie system wymaga stabilności, np. w ciągach komunikacyjnych. Łatwy montaż, demontaż i transport po złożeniu pozwalają na idealne zaprezentowanie się w punktach handlowych, galeriach, jak i wewnątrz biura, gdzie chcemy, aby komunikat widoczny był nawet po zmroku, czy jako wyróżnik firmy.

Doskonałym i bardzo praktycznym rozwiązaniem jest takie docięcie profili, aby były one wygodne w transporcie i mieściły się nawet do bagażnika niedużego samochodu. Maksymalna długość profila to 1,5m. W zestawie znajduje się wygodna, wzmacniana torba transportowa.

powrót

Wszystkie wpisy:

Zapytaj o produkt

[recaptcha]