Kaseton reklamowy niezbędny w działaniach promocyjnych - Brandform Systemy wystawiennicze

Kaseton reklamowy niezbędny w działaniach promocyjnych

28 stycznia 2019

KasetonReklama poszukuje nowych form prezentacji treści. Takie nośniki powinny być mobilne i łatwe w obsłudze. Z powodu różnorodnego wykorzystania takich materiałów powinny być one składane i łatwe do utrzymania czystości.

Efektowne materiały promocyjne

Nowością na rynku są kasetony reklamowe wykonane z aluminiowych profili. Nowatorstwo tego rozwiązania polega na tym, że wszystkie części są rozkładane, a sam materiał, na którym drukowane są treści reklamowe, może być szybko wymieniany. Takie kasetony sprawdzają się zarówno w obiektach użytkowych, jak i podczas prezentacji na targach i pokazach. W ten sposób szybko można zaaranżować przestrzeń i dostosować stoisko do warunków lokalowych.

Ciekawym rozwiązaniem w takich kasetonach jest możliwość podświetlenia materiału za pomocą oświetlenia LED. Wszystkie połączenia oraz kable zasilające ukryte są w profilach aluminiowych. Główna część takiej reklamy wykonana jest z materiału, na który naniesiony jest nadruk za pomocą sublimacji. Gwarantuje to wysoką jakość druku i odporność na zabrudzenia. Materiał mocowany jest za pomocą gumy SEG, aby można było w każdej chwili zmienić rodzaj tkaniny.

Zastosowanie kasetonów w działalności firmy

Dzięki ramie aluminiowej, która utrzymuje sztywność kasetonów, może on być używany do zawieszenia na ścianie lub jako połączona konstrukcja tworząca ściankę reklamową. Mobilność takiego rozwiązania pozwala na używanie w dowolnym miejscu, stąd też dużo firm widzi szansę na użytkowanie kasetonów podczas targów oraz prezentacji. Dużą swobodę w kształtowaniu reklamy dają wymienne wydruki na materiale. Producenci takich wyrobów oferują dodatkowe podświetlenie, jeżeli mają być to stałe elementy wystroju wnętrz. Wymiary kasetonu można dowolnie kształtować w zależności od zamówienia klienta. Ułatwia to dobór odpowiedniego formatu reklamy klienta. Dzięki elastyczności materiał po zamocowaniu nie potrzebuje żadnych dodatkowych działań, aby kaseton był gotowy do użytku.

Kasetony BrandForm Display

 

Warto rozważyć użycie kasetonu reklamowego w działaniach promocyjnych. Rozwiązanie takie może znacząco podnieść jakość wykonanego stoiska oraz ułatwić przekaz treści informacyjnych i promocyjnych.

powrót

Wszystkie wpisy:

Zapytaj o produkt

[recaptcha]