Jedziemy na targi! Minimalizujemy koszty i maksymalizujemy zyski - Brandform Systemy wystawiennicze

Jedziemy na targi! Minimalizujemy koszty i maksymalizujemy zyski

15 maja 2018

Ścianka reklamowa
Z reguły decyzje i wszelkie plany związane z targami podejmowane są z dużym wyprzedzeniem. Już na rok z góry lub kilka miesięcy do przodu planowane są powierzchnie i budżety. To zdecydowanie pozwala zminimalizować koszty i uzyskać doskonały efekt. Jeszcze lepszy, gdy planujemy wystawiać się na systemie wielokrotnego użytku.Minimalizacja kosztów i maksymalizacja zysków to słowa kluczowe przy podejmowaniu decyzji o promowaniu swojej firmy na targach branżowych. Stąd coraz więcej firm dąży do tego, aby system zabudowy targowej spełniał specyficzne założenia, gdzie konstrukcję można wykorzystywać wielokrotnie, łatwo jest wymienić, czy podmienić wydruki i co staje się ostatnio norną – samodzielnie zmontować i zdemontować stoisko, bez użycia narzędzi oraz zewnętrznej firmy. I oczywiście dokonać tego w krótkim czasie.

Takim rozwiązaniem, które jest gwarancją udanych targów oraz spełnia powyższe rozwiązania są stoiska tzw. modułowe. Lokata w nie zwraca się bardzo szybko, a cały system wygodnie użytkuje się latami. Wartością dodaną jest także i to, że moduły można ze sobą łączyć lub rozłączać dopasowując do siebie i powierzchni.Nie ma również potrzeby zakupu od razu niezliczonej ilości modułów. Wystarczy kilka podstawowych, a później można stoisko ubogacić, dokupując kolejne.

Aluminiowe słupki w klasycznej formie mają także możliwość regulacji.Dzięki temu uzyskujemy dwie wysokości, co może być istotne podczas prezentacji naszej firmy. Dzięki niebanalnemu łączeniu systemów możemy uzyskiwać stoisko o dowolnych kształtach pod różnymi kątami. Dodatkowo po zamontowaniu oświetlenia nasze stoisko będzie widoczne z daleka.Grafikę można wykorzystywać z obu stron, co podnosi jej walory użytkowe i stanowi dodatkowy wyróżnik.

Ścianka reklamowa
Dzięki tak prostemu rozwiązaniu, możemy stworzyć prostą i funkcjonalną zabudowę, przydatną na targi, event, zjazd, sympozjum, wystawę i wszędzie tam, gdzie wymaga tego wyeksponowanie naszej firmy. Sam montaż oraz demontaż może przeprowadzić jedna osoba, a po złożeniu całość mieści się do dedykowanych toreb transportowych. Jeśli zmieni się powierzchnia to w tym przypadku można łatwo odjąć lub dodać kilka modułów.

Finalnie uzyskujemy praktyczne i bardzo oszczędne rozwiązanie, dedykowane dla osób, które chcą, aby ich stoisko wyglądało profesjonalnie, przy zminimalizowanych kosztach.Ten system reklamowo-wystawienniczy dostarczy nam nie tylko zadowolenia z jego użytkowania, przechowywania i przewożenia, ale również spowoduje, że potencjalni i obecni klienci będą nas postrzegać, jak profesjonalistów w swojej dziedzinie.

Inspirująca grafika będzie przyjemnością zarówno dla klientów, jak i dla nas, a ścianki idealnie sprawdzą się także i później, jako dekoracja biura, w czasie spotkania biznesowego, czy wyjazdu integracyjnego.Zamysły na zastosowanie modułów można jeszcze wielokrotniepowielać, co tylko świadczy o tym, jak niezwykle efektywny i efektowny jest to system.

www.brandform.pl

powrót

Wszystkie wpisy:

Zapytaj o produkt

[recaptcha]