Gwarancja udanej ekspozycji: Stojak na katalogi - system który przyciąga wzrok i wzmacnia sprzedaż - Brandform Systemy wystawiennicze

Gwarancja udanej ekspozycji: Stojak na katalogi – system który przyciąga wzrok i wzmacnia sprzedaż

1 lutego 2018


Stojak na foldery
Stojak na foldery
W dzisiejszych czasach koniecznym czynnikiem uzyskiwania przewagi konkurencyjnej jest stosowanie na szeroką skalę działań z zakresu marketingu i promocji. Dynamicznie rozwijająca się firma zmuszona jest do stosowania tego typu działań celem podniesienia sprzedaży i generowania zysków. Stojak to także jedyny produkt, który pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.


Pewność sprzedaży

W swojej strategii każde przedsiębiorstwo sięga do metod skutecznych i efektywnych wspieranych odpowiednimi metodami marketingowymi. Wśród dostępnych narzędzi wysoko plasuje się reklama wizerunkowa jako najbardziej efektowna forma działań promocyjnych. Reklama ta realizowana poprzez aktywne uczestnictwo w różnego rodzaju imprezach o charakterze targowym i wystawienniczym jest doskonałym narzędziem pozwalającym realizować założone cele. Prym wiodą tutaj różnego rodzaju mobilne systemy ekspozycyjno – wystawiennicze.

Skuteczny system wystawienniczy


Stojak na foldery
Stojak na foldery
Bardzo skutecznym systemem wystawienniczym wzmacniającym przekaz reklamowy są różnego rodzaju stojaki na ulotki. Jest to produkt, który świetnie nadaje się na różnego rodzaju szkolenia, spotkania biznesowe czy promocje oraz wszędzie tam, gdzie nasz potencjalny klient chciałby, aby pojawiły się jego materiały reklamowe.

Jest to niezastąpione narzędzie do wspomagania różnego typu działań marketingowych wszędzie tam, gdzie bezpośredni kontakt wymaga wzmocnienia przekazu wizualnego. Doskonale nadaje się na promocje czy pokazy. Świetnie sprawdza się podczas targów. Dzięki niewielkiej wadze, z powodzeniem wykorzystywany jest przez przedstawicieli handlowych.Co daje promocja na stojakach na ulotki?


Stojak na foldery
Stojak na foldery
BrandForm Display oferuje stojaki na ulotki dopasowane do potrzeb klientów wszelakich branż. Sprawdzone rozwiązania charakteryzują się estetyką oraz niezawodnością. Oferowane stojak na ulotki mogą być zarówno jedno, jak i dwustronne, co oznacza dodatkowe wzmocnienie przekazu na jednym standzie.
Stojak na foldery
Stojak na foldery
Praktyczne rozwiązania, ich różnorodność wraz z niezawodnością stanowią atuty stojaków reklamowych, które wyróżniają się na tle oferowanych przez konkurencję. Połączenia anodowanego aluminium wraz z barwioną pleksi to ciekawe połączenie, które przyciąga wzrok i zachęca do wzięcia ulotki reklamowej.
Oferowane w naszej firmie stojaki na ulotki to wybór najkorzystniejszej wersji, optymalnie dopasowanej do oczekiwań nawet najbardziej wymagającego użytkownika.

Istnieje możliwość zamówienia wersji demo lub umówienia się na spotkanie celem obejrzenia produktu. Gwarantujemy udany zakup.


BrandForm Display jako jedyna firma w Polsce udziela nie tylko gwarancji na ten system, ale także świadczy długoterminowe usługi po sprzedażowe. Kup i wypróbuj! Sprawdź ile zaoszczędzisz.
Marek Bachorski-Rudnicki mb@brandform.pl


powrót

Wszystkie wpisy:

Zapytaj o produkt

[recaptcha]