Efektowna reklama na stojaku rollup gwarancją udanej promocji - Brandform Systemy wystawiennicze

Efektowna reklama na stojaku rollup gwarancją udanej promocji

5 listopada 2018

czarny rollup ONYKS kasetaNiesztampowe banery reklamowe typu rollup świetnie sprawdzają się podczas promocji marki oraz wizerunkowo. Jest to prosty, a zarazem ekonomiczny sposób na to, aby zainteresować potencjalnych klientów ofertą swojej firmy. Rollupy(czyli wyciągana z kasetki grafika), prezentują się wyjątkowo nowocześnie i efektownie. Ich dodatkowym plusem jest fakt, że można umieścić je w praktycznie dowolnym miejscu. Nawet na zewnątrz.
Wytrzymała konstrukcja
Rollupy reklamowe wykonane z wysokiej klasy materiałów są nie tylko precyzyjnie wykończone, ale również wyjątkowo trwałe. Ich wytrzymałość sprawia, że pozostaną w nienaruszonym stanie przez długi czas. Nawet najcięższe warunki eksploatacji nie wpłyną na nie negatywnie. Ten rodzaj stojaka reklamowego, dzięki specjalnej konstrukcji zapewnia wysoką stabilność oraz żywotność. Oczywiście może być on wykorzystywany wielokrotnie. Jest to znakomita inwestycja na lata. Rollupy znakomicie sprawdzą się na różnego typu konferencjach, eventach, galeriach, sklepach, w biurze, czy też targach branżowych. Z uwagi na niewielką wagę są one bezproblemowe w przenoszeniu. Grafikę wystarczy jedynie wysunąć z aluminiowej kasety, aby cieszyć się umieszczoną na niej reklamie. Dzięki temu po zwinięciu będzie ona zajmowała mało miejsca. Dedykowany do kasetki, wzmacniany w środku pianką pokrowiec pozwoli na bezpieczny transport.
Stylowy design
Rollupy występują w różnych rodzajach kaset. Zastosowany do produkcji materiał to najczęściej anodowane na kolor srebrny aluminium. Czasem zdarzają się kasety o innej barwie oraz wykonane z odpornego na uszkodzenia PCV. Szeroki wybór sprawia, że każdy znajdzie stojak, który będzie dobrze współgrał z prezentowaną reklamą. Warto również wiedzieć, że rollupy występują w trzech wariantach (jednostronne, dwustronne, napinane - te ostatnie nie posiadają kasety). Klasyczne i eleganckie stojaki reklamowe zawsze są dobrym wyborem. W każdym miejscu będą one prezentować się interesująco. Pamiętajmy o tym, aby zwrócić uwagę na detale. Czyli np. jakość użytych materiałów, stabilność kasety wraz z wydrukiem, czy baner, na którym jest wydrukowany nasz projekt. To w dużej mierze one decydują o tym, jak będzie prezentować się nasza reklama. Nie można także zapomnieć o jakości wydruku. Istotne jest to, aby baner był drukowany na solidnym i odpornym na zniszczenia podłożu. Grafika powinna być nasycona i wyraźna. Warto o tym pamiętać, szczególnie jeśli projektujemy baner o dużym rozmiarze.
Efektowna reklama na rollupach
Wielką zaletą tego rodzaju stojaków reklamowych jest relatywnie niska cena w stosunku do oferowanej jakości. To doskonały sposób na to, aby obniżyć koszty ponoszone przez przedsiębiorstwo. W firmie BrandForm Display znajdą Państwo szeroką ofertę z zakresu dedykowanych do każdej imprezy rollupów, co jest gwarancją udanej promocji Państwa firmy. 
 

powrót

Wszystkie wpisy:

Zapytaj o produkt

[recaptcha]