Dagmara Gmitrzak – Trening Jaguara, czyli jak obudzić pewność siebie w sobie - Brandform Systemy wystawiennicze

Dagmara Gmitrzak – Trening Jaguara, czyli jak obudzić pewność siebie w sobie

23 grudnia 2014

Sprzedaż, marketing, biznes
Przewodnikiem czytelnika po książce jest Jaguar. Potężne zwierzę z bogatą symboliką. Dzięki niemu poznasz swoje słabe i silne strony. Jeśli zechcesz pozwoli Ci on osiągnąć zamierzone cele i obudzić pewność siebie.

Dagmara Gmitrzak jest uznanym trenerem rozwoju osobistego. Poza tym zajmuje się socjologią, jest także terapeutką holistyczną, dziennikarką i muzykoterapeutką. Posiada wszechstronne wykształcenie zdobyte na Uniwersytecie Warszawskim w wyżej wymienionych dziedzinach. W 2001 roku zdecydowała się prowadzić warsztaty rozwoju osobistego, w tym indywidualne sesje oraz szkolenia dla firm w kraju, jak i za granicą. Znana jest między innymi z doskonałych publikacji pt. ”Obudź swoją kreatywność”, czy „Techniki relaksu”.
Trening Jaguara” to kolejna w dorobku autorki książka o sposobach realizacji celów, poprzez pokonanie własnych lęków i metodzie wychodzenia z dyskomfortu na rzecz rozwoju własnej osobowości. O tyle ciekawej, ze zestawione z potężnym zwierzęciem z Ameryki Południowej – Jaguarem.
Pozycja ta zawiera szereg arcyciekawych wskazówek odnoszących się do różnych życiowych sytuacji, gdzie Jaguar jest przewodnikiem, ale i symbolem pewnego rodzaju światła w tunelu, które ma za zadanie obudzić wewnętrzną moc drzemiącą w każdym z nas.  
Autorka prowadzi czytelnika od chaosu i apatii do jasności i skutecznego działania. Czytelnik ma możliwość porzucenie bezsilności i depresji na rzecz poczucia spełnienia i pobudzenia swojej wewnętrznej mocy. Dzięki temu cele staną się łatwiejsze do osiągnięcia a skuteczne działanie będzie już zawsze towarzyszyć czytelnikowi. To w prostej linii zaprowadzić ma go do pełni radosnego życia.
Przyznaję, ze lektura tej niedużej książeczki, okraszonej rysunkami Jaguarów jest intrygująca. Autorka zebrała myśli w krótkie rozdziały naszpikowane mnóstwem podrozdziałów, a te rozdzieliła dużą ilością czytelnych podpunktów. W książce znajdziemy również ćwiczenia oraz inspirujące cytaty. Mnie zapadł w pamięci następujący:

Nie koncentruje się na stu rzeczach, jakie musze zrobić w przyszłości, ale na jednej, którą mogę zrobić teraz.

-Eckhart Tolle
„Trening Jaguara” to książka dedykowana dla czytelnika, który właśnie stoi na progu zmian w swoim życiu, zarówno zawodowym, jak i prywatnym. Autorka szczególnie kieruje ją do osób, które oczekują ewolucji w pracy, związku z partnerem, czy też ogólnie pragną czegoś odmiennego w swoim życiu.
Dodatkową wisienką jest opis mechanizmów powstawania lęków i sposobów ich ujarzmiania. Dzięki temu wnikliwy czytelnik nauczyć się może osiągać cele, które sobie wyznaczy w sposób sprecyzowany i obudzić drzemiące w nim źródło mocy oraz pewność siebie. Książka Dagmary Gmitrzuk to fachowy, bardzo ciekawie opracowany poradnik godny polecenia.


Tytuł: Trening Jaguara

Autor: Dagmara Gmitrzak

Wydawnictwo: Helion
Stron: 17 listopad 2014

powrót

Wszystkie wpisy:

Zapytaj o produkt

[recaptcha]