BrandForm Display(na przekór konkurencji), Liderem Rynku Branży Wystawienniczej - Brandform Systemy wystawiennicze

BrandForm Display(na przekór konkurencji), Liderem Rynku Branży Wystawienniczej

2 listopada 2018

Nagroda1Wydawać by się mogło, że prowadzenie przedsiębiorstwa jest łatwe, lekkie i przyjemne. Na pewno w niektórych sytuacjach tak właśnie jest. Łatwe wtedy, gdy wszystko zostało już przez lata wypracowane, lekkie, gdy procesy i ludzie ze sobą współgrają, przyjemne, kiedy Klienci dostrzegają w ofercie wartości dodane, niedostępne u konkurencji. Jak to jest w BrandForm Display?

 

Firma BrandForm Display Sp. z o. o. w takiej formie prawnej istnieje niecały rok. Powstała w połowie stycznia 2018 roku. Korzeniami w sensie stricte prawnym sięga do roku 2017. Ale nie to stanowi o jej sile i potencjale. Swego czasu, jeszcze na początku Millenium powstała firma, z której do dzisiaj czerpiemy w zakresie doświadczenia i rozwiązań technicznych. Po przekształceniach nazywa się Clever Frame i jest obecnie liderem w zakresie profesjonalnych zabudów targowych dla wszystkich Klientów, którzy cenią sobie jakość i niebanalne rozwiązania.

SuperwiktoriaPrezesem i wizjonerem jest tutaj człowiek, który jest na tyle skromnym, aby z jednej strony nie afiszować się nadmiernie, ale z drugiej strony proponować takie rozwiązania, które zawsze będą o krok wyprzedzać konkurencję. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów stworzył on markę BrandForm Display Sp. z o. o., a z biegiem czasu wyodrębnił, jako osobny podmiot w swojej Grupie Kapitałowej i przekazał osobie z dużym doświadczeniem w dziedzinie systemów wystawienniczych i reklamowych. Taka symbioza powoduje, że obie firmy wspierają się na rynku. Jedna dostarcza kompleksowe zabudowy, druga wypełnienia do nich w postaci wszelkich potrzebnych systemów reklamowych. Obie są niezależne, obie współpracują.

Istnienie obu firm determinuje w dużej mierze postawa konkurencji. Czasem jest to strategia naśladownictwa, czasem próba podrabiania naszych systemów, a czasem czarny Public Relations skierowany przeciw np. osobie kierującej firmą BrandForm Display. Swego czasu słynny był mail wysłany przez jedną z firm konkurencyjnych do swoich Klientów, gdzie zawarto treść o sprzedaży systemów reklamowych przez BrandForm Display niewiadomego pochodzenia i marnej jakości. Z ubolewaniem pochylamy się nad taką treścią. Otrzymane Certyfikaty pokazują, jak bardzo nasza konkurencja myliła się w ocenie sytuacji. Taka wiadomość to broń obosieczna.

Przyjęte standardy jakości i odpowiedzialności społecznej biznesu w naszej Grupie Kapitałowej jednoznacznie mówią o tym, że wszelkie systemy, jakie oferujemy MUSZĄ spełniać najwyższe z możliwych standardów, a wpisanym w Kodeks Spółek jest hasło, że nigdy i w żadnym wypadku nie mówimy o naszej konkurencji żadnego złego słowa. Mówimy o konkurencji albo dobrze, albo wcale.

 

Nagroda WiktoriaDzisiaj, z perspektywy czasu to hasło nabiera bardzo dużego znaczenia. Dzieje się tak za sprawą otrzymanej nagrody „Superwiktoria” przez firmę BrandForm Display Sp. z o. o., czyli Wiktoria Znak Jakości Przedsiębiorców. Tą nagrodę otrzymuje się na wniosek Kapituły Konkursu, po złożeniu odpowiednich dokumentów i argumentowaniu swoich działań w tym zakresie. Na ponad 580 firm, które o tą nagrodę się ubiegały w roku 2018, otrzymały ją zaledwie 45 firmy. Całość jest w dodatku wspierana przez Ministerstwa RP oraz przez Sejmiki, Wojewodów i przedsiębiorstwa z pierwszej dziesiątki najlepszych w Polsce. Dlatego jest ona tak cenna i wartościowa. Dla naszej firmy to ocena naszej pracy i wyznacznik kierunku na tzw. biznesowe teraz i jutro.

Dodatkową wartością dodaną jest fakt otrzymania Certyfikatu: Wiarygodne Przedsiębiorstwo, co jest jednocześnie wyróżnikiem, ale i drogowskazem dla naszych Klientów oraz osobami zainteresowanymi współpracą. Obie te nagrody, to dla determinanta jakości oraz ogromny wkład pracy, dokonanej w dość krótkim czasie przez osoby, którym zależy nie tylko na osiąganiu zysków, ale i na uśmiechu na twarzy swoich Klientów, gdy kupując i realizując swoje strategie marketingowe na oferowanych przez nas systemach, mają przeświadczenie o wyjątkowości i bardzo dobrej jakości systemów reklamowych i wystawienniczych.

Nagroda Wiarygodne PrzedsiębiorstwoŻycząc Państwu samych energetycznych chwil, dziękując za uznanie, za współpracę i zaufanie jakim nas obdarzacie, będę zobowiązany jeśli kiedykolwiek zechcecie Państwo nas wypróbować i budować swoje rozwiązania marketingowe w oparciu o systemy reklamowe i wystawiennicze BrandForm Display Sp. z o.o.

                 

Dziękuję – To będzie dobry dzień!

powrót

Wszystkie wpisy:

Zapytaj o produkt

[recaptcha]