blog - Brandform Systemy wystawiennicze

Blog

Kaseton reklamowy niezbędny w działaniach promocyjnych

Dodane: 28 stycznia 2019 przez Marek Bachorski Rudnicki

Reklama poszukuje nowych form prezentacji treści. Takie nośniki powinny być mobilne i łatwe w obsłudze. Z powodu różnorodnego wykorzystania takich materiałów powinny być one składane i łatwe do utrzymania czystości.Continue Reading »

Kasetony podświetlane świetnym wyróżnikiem firmy, produktu, usługi

Dodane: 7 stycznia 2019 przez Marek Bachorski Rudnicki

Wolnostojące kasetony podświetlane to genialny sposób na wyróżnienie swojej firmy na tle podobnych systemów. Dzięki dużej mobilności możemy stworzyć idealne tło w zależności od miejsca i powierzchni. Takie rozwiązanie sprawdzi się w praktyce i nie pozowlio nas zapomniec naszym klientom. To, co wyróżnia oferowane przez naszą firmę kasetony to możliwość produkcji w prawie każdym rozmiarze […]Continue Reading »

Spiralna trybunka reklamowa na każdą imprezę

Dodane: 21 listopada 2018 przez Marek Bachorski Rudnicki

Rola lady reklamowej na stoisku, evencie, spotkaniu Lady reklamowe, znane są z tego, że idealnie spełniają się w roli systemów, dzięki którym pojawia się często pierwszy kontakt pomiędzy klientem, a oferentem. Stąd tak ważne jest, aby to spotkanie i nasza marka, produkt, czy usługa zostało dobrze wyeksponowane i pokazane. Dlatego bardzo często na różnego rodzaju […]Continue Reading »

Mobilne zabudowy targowe idealnym sposobem na wypełnienie dowolnej powierzchni

Dodane: 17 listopada 2018 przez Marek Bachorski Rudnicki

Przenośne zabudowy targowe mają za zadanie wypełnić dowolną powierzchnię. Dlatego też ich mobilność opiera się na tym, aby całość dało się łatwo zmontować i zdemontować, oczywiście bez użycia narzędzi oraz, aby nie sprawiały żadnych trudności w czasie transportu. Atutem oferowanych systemów reklamowych w naszej firmie jest i to, że wysoka jakość wykonania pozwala na dowolną […]Continue Reading »

Systemy wystawiennicze – wyróżnij się na targach

Dodane: 14 listopada 2018 przez Marek Bachorski Rudnicki

Targi branżowe to najlepsza okazja, by dotrzeć do dużej ilości odbiorców, zaprezentować atuty swojej oferty, poznać rynek, konkurencję i opracować na podstawie zdobytej wiedzy nowe koncepcje rozwoju firmy. Udział w targach bez wątpienia podnosi prestiż danego przedsiębiorstwa i jest wyróżnikiem na tle konkurencji. Czym jednak wyróżnić swoje stoiska targowe na tle innych, by dać zauważyć […]Continue Reading »

Ścianka reklamowa nieodzownym systemem podczas targów, eventów, promocji

Dodane: 9 listopada 2018 przez Marek Bachorski Rudnicki

Ścianki wystawiennicze, zwane inaczej reklamowymi, czy prasowymi, to produkty o szerokim spectrum zastosowań. O ich uniwersalności przekonał się każdy, kto na stosunkowo niedużej powierzchni musiał umieścić maksimum informacji. Zwłaszcza pod presją czasu, gdy w grę wchodzi szybkie rozłożenie i złożenie. Here is the attachments of this PostContinue Reading »

Efektowna reklama na stojaku rollup gwarancją udanej promocji

Dodane: 5 listopada 2018 przez Marek Bachorski Rudnicki

Niesztampowe banery reklamowe typu rollup świetnie sprawdzają się podczas promocji marki oraz wizerunkowo. Jest to prosty, a zarazem ekonomiczny sposób na to, aby zainteresować potencjalnych klientów ofertą swojej firmy. Rollupy(czyli wyciągana z kasetki grafika), prezentują się wyjątkowo nowocześnie i efektownie. Ich dodatkowym plusem jest fakt, że można umieścić je w praktycznie dowolnym miejscu. Nawet na […]Continue Reading »

BrandForm Display(na przekór konkurencji), Liderem Rynku Branży Wystawienniczej

Dodane: 2 listopada 2018 przez Marek Bachorski Rudnicki

Wydawać by się mogło, że prowadzenie przedsiębiorstwa jest łatwe, lekkie i przyjemne. Na pewno w niektórych sytuacjach tak właśnie jest. Łatwe wtedy, gdy wszystko zostało już przez lata wypracowane, lekkie, gdy procesy i ludzie ze sobą współgrają, przyjemne, kiedy Klienci dostrzegają w ofercie wartości dodane, niedostępne u konkurencji. Jak to jest w BrandForm Display?   […]Continue Reading »

„SUPERWIKTORIA” w konkursie Wiktoria – Znak Jakości Przedsiębiorców, w kategorii: Lider Branży Wystawienniczej

Dodane: 30 października 2018 przez Marek Bachorski Rudnicki

27.10.2018 Warszawa -To był szczególny dzień w naszej firmie. Ogromne wyróżnienie, z którego jesteśmy bardzo dumni. Here is the attachments of this PostContinue Reading »

Zabudowa targowa na lekkich ściankach tekstylnych gwarancją udanej promocji

Dodane: 3 października 2018 przez Marek Bachorski Rudnicki

Udając się na targi z jakiejkolwiek branży trzeba pamiętać, że musimy się wyposażyć w stoisko targowe, które zapewni nam dobrą promocję. Najważniejsza jest zabudowa targowa, która nasze miejsce wyodrębni z powierzchni danej hali targowej, a jednocześnie pozwoli zaprezentować produkty i materiały marketingowe.   Z czego wykonuje się zabudowę targową? Przede wszystkim warto zaznaczyć, że zabudowa […]Continue Reading »

Zapytaj o produkt

[recaptcha]