blog - Brandform Systemy wystawiennicze

Blog

Zabudowa targowa na lekkich ściankach tekstylnych gwarancją udanej promocji

Dodane: 3 października 2018 przez Marek Bachorski Rudnicki

Udając się na targi z jakiejkolwiek branży trzeba pamiętać, że musimy się wyposażyć w stoisko targowe, które zapewni nam dobrą promocję. Najważniejsza jest zabudowa targowa, która nasze miejsce wyodrębni z powierzchni danej hali targowej, a jednocześnie pozwoli zaprezentować produkty i materiały marketingowe.   Z czego wykonuje się zabudowę targową? Przede wszystkim warto zaznaczyć, że zabudowa […]Continue Reading »

Kasetony podświetlane na targach wyróżnikiem każdego stoiska

Dodane: 28 września 2018 przez Marek Bachorski Rudnicki

Wygląd stoiska targowego to niezwykle istotna kwestia – pierwsze wrażenie i doznania estetyczne decydują o tym, na ile skutecznie promowane przez nas produkty i usługi dotrą do zamierzonej grupy docelowej. Dzięki nowoczesnym systemom wystawowym każda firma jest w stanie wyróżnić swoje stoisko targowe, biuro, czy też punkt handlowy w elegancki, a zarazem nienachalny sposób. Kasetony […]Continue Reading »

Nie taka konkurencja straszna, jak ją malują

Dodane: 30 maja 2018 przez Marek Bachorski Rudnicki

W dobie gospodarki rynkowej, zdominowanej przez szereg firm i obwarowań przepisami wydawać by się mogło, że zakładanie własnej działalności i próba zaistnienia na rynku systemów reklamowych jest sprawą trudną, a sukces jest równy zeru. Taki pogląd skłania do tego, aby zrezygnować od razu na początku i nie ponosić zbędnego ryzyka. Założenie, że „dla mnie już […]Continue Reading »

Jak skutecznie przygotować się na targi. Co naprawdę jest niezbędne, czyli dlaczego świecące buty są passe

Dodane: 24 maja 2018 przez Marek Bachorski Rudnicki

Wydawać by się mogło, że przygotowanie stoiska na targi to sprawa łatwa, prosta i przyjemna. Odpowiednia przestrzeń do zabudowy, kilka systemów reklamowych i to wszystko. Otóż nie do końca. Stoisko to nie tylko zabudowane ściany, grafika i ewentualnie zaplecze. Dobieramy odpowiednie akcesoria Kiedy wreszcie uporamy się z zamówieniem miejsca, jego wielkością, dokonamy najbardziej optymalnego wyboru […]Continue Reading »

Systemy wystawiennicze dla profesjonalistów BrandForm Display premierowo na targach reklamy

Dodane: 23 maja 2018 przez Marek Bachorski Rudnicki

Do grona wystawców na targach FestiwalMarketingu.pl dołączyła firma z Wrocławia BrandForm Display, która przedstawi kompleksową ofertę z zakresu systemów reklamowych i wystawienniczych. Firma wchodzi w skład grupy kapitałowej Module Plan, która skupia wokół siebie  marki o szerokim spectrum działalności. Rozwiązania tworzy w oparciu o 20-letnie doświadczenie w branży wystawienniczej. Systemy z sukcesem dystrybuuje w ponad 30 […]Continue Reading »

Jedziemy na targi! Minimalizujemy koszty i maksymalizujemy zyski

Dodane: 15 maja 2018 przez Marek Bachorski Rudnicki

Z reguły decyzje i wszelkie plany związane z targami podejmowane są z dużym wyprzedzeniem. Już na rok z góry lub kilka miesięcy do przodu planowane są powierzchnie i budżety. To zdecydowanie pozwala zminimalizować koszty i uzyskać doskonały efekt. Jeszcze lepszy, gdy planujemy wystawiać się na systemie wielokrotnego użytku. Minimalizacja kosztów i maksymalizacja zysków to słowa kluczowe […]Continue Reading »

Zapytaj o produkt